Autor Zpráva
IdemeNaHavaj
Profil
Ahoj,
mám zvláštny problém. V .htaccess prepisujem URL na example.com/kategoria/podkategoria.html a do tej adresy potrebujem ešte dať vlastné parametre
/&zoradenie=najlacnejsie no vždy mi to začne vypisovať
Not Found

The requested URL /kategoria/podkategoria.html/&zoradenie=najlacnejsie was not found on this server.

Kúsok z .htaccess
RewriteEngine on
RewriteBase /

#ignoruj vsetky existujuce soubory (php, img, css, js)
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

#ignoruj vsetky existujuce adresare
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

RewriteRule ^([^/]*)/([^/]*)\.html$ /index.php?blabla..
Tori
Profil
Tady /kategoria/podkategoria.html/&zoradenie=najlacnejsie musí být otazník. Když si v URL tohoto vlákna nahradím otazník ampersandem, tak se taky zobrazí 404 Error.
IdemeNaHavaj
Profil
Už mi to síce stránku načíta (.html?zoradenie), no nereaguje to na tie doplnené parametre v URL, reaguje to iba na tie kategoria/podkategoria
Tori
Profil
Máte za tímhle RewriteRule ^([^/]*)/([^/]*)\.html$ /index.php?blabla.. i flag QSA?
IdemeNaHavaj
Profil
Tori:
mám tam [L] (ani neviem čo to znamená, ten rewrite návod som už neviem kde skopíroval)


Prepísal som to za [QSA] a už to ide.
Tori
Profil
L nechte, QSA přidejte: [L, QSA] viz: http://httpd.apache.org/docs/current/rewrite/flags.html
IdemeNaHavaj
Profil
Ale ak tam dám to "L" tak mi to hlási
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@websupport.sk and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Tori
Profil
Jestli to neházelo chybu předtím, když tam bylo jen [L], tak teď by taky nemělo. Nechybí čárka mezi L a QSA?
QSA = Query String Append, tedy pokyn, aby se k výsledné URL připojily i všechny případné parametry v GET.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0