Autor Zpráva
Petr_D
Profil
Mám soukromou stránku v adresáři chráněném heslem pomocí souboru .htaccess. Hodilo by se mi na ni umístit počitadlo, třeba od toplistu. Nevím, jestli bude fungovat, ale to bych mohl vyzkoušet. Bojím se ale "profláknutí" linku vyhledavačům. Může se to stát, co myslíte?
ShiraNai7
Profil
Petr_D:
Může se to stát, co myslíte?

Pokud má dané počítadlo veřejný katalog (jako třeba zrovna toplist), tak se to stát může. Indexování vyhledávači můžeš sice zakázat, ale pokud se jedná o soukromou stránku, tak je asi lepší odkazy nikam neuvádět.
LudekBrno
Profil
Petr_D:
Bojím se ale "profláknutí" linku vyhledavačům. Může se to stát, co myslíte?

A čeho se bojíš? Pokud je přístup do složky chráněn heslem, tak se tam vyhledávače nedostanou a nemůžou nic indexovat a logicky ji nebudou nabízet ve vyhledávání. Navíc pokud náhodou používáš Google Chrome, tak minimálně google o stránce už dávno ví ;-)
Petr_D
Profil
S tím toplistem jsem to riskl. Google dle nástrojů pro webmastery zákaz robota akceptuje. Tak uvidím. Pokud se něco pokazí, vyhodím počitadlo a dám vědět. Děkuji za reakce.
Amunak
Profil
Nic neriskuješ. Pokud tam máš HTTP autentifikaci a nemáš tam pro roboty výjimku, tak se tam prostě nemůžou nijak dostat, tedy ani to zaindexovat. A Toplist s tím moc nesouvisí.
Petr_D
Profil
Amunak:
Děkuju

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0