Autor Zpráva
Vitality77
Profil *
Dobrý den,
Kódují stránky z PSD do HTML. Ale postupem času jsem zjistil, že to nestačí. Většina lidi požaduje rovnou nakodovat e-shop v Opencardu, prestashopu nebo WP. Hledal jsem dost dlouho, ale žádný pořádný návod jsem nikde nenašel. Začal jsem tedy Opencardem. Máte někdo nějaký pěkný odkaz(tutorial) klidně i v aj kde se to dopodrobna rozebírá?
Ono se to koduje tím stylem, že přes firebug zjistím názvy divu odkazu atd a pak měním jejich vlastnosti? Nebo je nějaký způsob jak vytvořit kompletně novou tému opencard?
Tak prosím s nápady a radami.
joe
Profil
Vitality77:
Hledal jsem dost dlouho, ale žádný pořádný návod jsem nikde nenašel
Možná proto, že Opencard je čipová karta. Zkusil bych se tedy spíš podívat na OpenCart a nějaké tutoriály určitě jsou.
Vitality77
Profil *
Zrovna tenhle jsem se pokoušel pochopit. Ale! Autor pracuje s nějou defaultní šablonou kterou předělává. Jenže to jak to má on, já to mám uplně jkinak. Např: měl tam logo jako #header .a já to ve svoji defaultní témě měl #header .logo, uplně jinak layout, a ani jsem nenašel php soubory podle jmen, které tam upravuje... Tenhle tutorial je o ničem...
maks
Profil
Vitality77:
neznám, nepoužívám. Ale. Zmínil jsi Firebug, tak si od něj nech poradit.

Najdi si ID/CLASS toho elementu, který chceš upravit a následně jej hledej napříč šablonami. Po pár hledáních v tom nějakou souvislost nalezneš.

Vytvoření nové šablony by nemělo být nikterak náročné, pokud máš nějakou jako vzor (hlavně potřebuješ znát proměnné, které přicházejí z PHP).

Fakt, že v jedné šabloně je použito jedno ID a v druhé šabloně jiné ID, tě přeci nemůže rozházet, ne?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0