Autor Zpráva
Sharkit
Profil
Mam takový malý problém,zase.Mam na stránkáchl http://babyclubusti.cz/prihlaska.html formulář v záložce Přihláška.Ale snažim se si něco najít o PHP a odesílacích skriptech ale porad se mi nedaří aby se to odeslalo.Dokázal by mi prosím někdo sestavit php script aspon treba na 2věty toho formuláře a zbytech bych si dopsal podle toho sam.
lionel messi
Profil
Sharkit:
Skúsil som vyplniť a vypísalo: Správa bola odoslaná.

Dokázal by mi prosím někdo sestavit php script aspon treba na 2věty toho formuláře a zbytech bych si dopsal podle toho sam.
Dokázal. Máš ešte záujem?
Sharkit
Profil
Ahoj mam zajem :) ono to ted odešle ale odešle to bud prazdnej meil nebo jen 2 řádky
Davex
Profil
No a ten odesílací skript odeslat.php vypadá teď jak? Třeba půjde opravit.
Sharkit
Profil
Tak ted sem pošlu stránku a skript. www.babyclubusti.cz/kontakty.html

<?php 
$to = "jirka.lisak.95@seznam.cz";
$extra = "From: $mail\r\nReply-To: $mail\r\n";
$subject = "Vzkaz od ".$jmeno."";
$mess = "Jméno: ".$jmeno."\nAdresa:".$adresa."\nTelefon: ".$telefon."\nMail: ".$mail."\nZpráva: ".$zprava." \n";
mail ($to, $subject, $mess, $extra)
 ?>



Skript funguje na webzdarma.ale nefunguje na forpsi.
Hando
Profil
Tohle ale není celý odesílací skript, že ne? Jakým způsobem získáváš proměnné?
Koukám, že u inputů nevyplňuješ "type" - máš k tomu nějaký důvod? Případně při vyplnění hodnoty name bych se vyvaroval například tomuto:
<input name='ŠESTIMĚSÍČNÍ KURZ (2. 1. 2014 - 30. 6. 2014) Úterý' type='checkbox'>
Názvy vol tak, aby byly jednoduché, pokud možno bez diakritiky (možná to funguje i s tím, ale proč to pokoušet). Tím názvem říkáš skriptu, k jakému inputu má přistoupit, a když tam uděláš někde překlep, tak máš smůlu...
Sharkit
Profil
Já vim tenhle script je stvořen pro odesílání formuláře který je v kontaktech.Pomohl mi s nim kamos ale delali sme prvni tenhle protoze to bylo jednodušší.Ten script funguje na webzdarma ale na forpsi ne a z forpsi mi píšou že je problem v kodu.
Davex
Profil
Zkus skript upravit podle Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » Nefungují proměnné z formuláře nebo z URL (vypnuté register globals).
Alphard
Profil
Odkázaná stránka obsahuje formulář používající metodu post. Takže přijatá data naleznete v poli $_POST pod stejným klíčem, jako názvy dosavadních proměnných, tj. např. $_POST['adresa'].

Víckrát nezakládejte duplicity.
Sharkit
Profil
:)
shaggy
Profil
Alphard:
Víckrát nezakládejte duplicity.
myslím, že by bolo dobré mu odporučiť prečítať celé pravidlá, predovšetkým Pravidla diskuse JPW a doporučení » 8. Pokud vám nikdo neodpovídá, nesnažte se na dotaz upozorňovat přidáváním nekonstruktivních příspěvků.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0