Autor Zpráva
Santy
Profil
Ahoj, rád bych nejak odstranil dolní scroll bar, když dám na stránku ctrl + kolečko myši a priblížim to až moc tak se mi pak objeví spodní scroll bar a to nechci, nevíte jak to mam nejak zakázat?
Micruss
Profil
přidej css: overflow-x: hidden;
Chamurappi
Profil
Reaguji na Santyho:
priblížim to až moc tak se mi pak objeví spodní scroll bar a to nechci
Proč to nechceš? Jak se pak uživatel dostane na věci, které nevidí?
Santy
Profil
dolní lišta se objevuje až pri približení na 175 px ... to nevidno pul webu a pochybuju že nekdo má tak nastavenej chorme nebo prohlížeč že mu každou stránku otevre ve velikosti 175 px, 90,70,120 sou optimálni a vidno vše... pochybuju o tom že nekdo to bude mit na 175px
Plaváček
Profil
Santy:

Dodej živou ukázku, ať víme, o čem se bavíme. Obecně vzato ale není dobrý nápad omezovat uživatele v možnostech, jakými může manipulovat s webovou stránkou.
Santy
Profil
Dolní lištu mužu nechat zaplou ale pak musíme vyrešit problem tenhle, di na www.minemad.eu (muj web) priblíž si stránku na 500% a di uplne na horu a uplne do prava a tam uvidiš že se mi header a subheader stratil, chci aby to bylo stabilní
Plaváček
Profil
Santy:

Popravdě žádný velký problém nevidím. I při tak velkém zoomu doputuji ke všemu, co potřebuji. A jako čtenáře mě nějaký header a subheader moc nezajímá.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0