Autor Zpráva
Clint
Profil
Ahoj všem,
máme CMS, pod kterým běží stránky. Pokud v tom CMS dělám cokoliv já nebo koleda, tak je všechno v pořádku. Pokud ty samé věci dělá kolegyně, před mýma očima, tak je taky vše v pořádku (tvrdí, že to dělá přesně takto jak to ukazuje). Pokud ale něco dělá sama, dojde ke smazání veškerých obrázků. Když se zeptám co dělala, ukáže mi to a nic se nesmaže. Nevíte, jak zjistit, kde je problém? Jaký způsobem postupovat při hledání chyby?
shaggy
Profil
Neviem, aké CMS máte. Ľudia robia chyby a preto je možné, že tam programátor "zabudol" niečo, čo pri splnení určitých podmienok zmaže všetky obrázky. Ale potom by sa to prejavilo pri opakovanom pridaní obsahu.
Vidím to na chybu medzi stoličkou a klávesnicou, buď na niečo kliká omylom a potom sa neprizná, alebo to robí nevedomky.

Zistil by som, aké sú možnosti zmazania obsahu pri tom, čo robí a skúsil by som ju konfrontovať s jednotlivými možnosťami, či náhodou niečo omylom nepoužíva.
Clint
Profil
shaggy:
CMS je naše vlastní a asi jsem chybu už našel, kolegyně sice ukázala co dělala, ale nejspíš neukázala úplně všechno a to co zrovna neukázala, to způsobovalo.

Takže neúplná informace, která mě naštěstí dovedla snad k cíli.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0