| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Chatík Profil |
#1 · Zasláno: 27. 11. 2013, 07:28:00
Ahoj všem,
mám problém zde na webu http://country.funsite.cz/ ze selectem. Přesně v Seznam interpretů: Načítám do něj údaje z db a v selectu se mi to zobrazuje od spodu, nevěděl by někdo proč? Zde je script: <form action="" name="changeInterpreti">
<p>
Zahraniční interpreti:
<br>
<select style="width: 200px;" name="interprets">
<?php
$query = "SELECT Contentgroup, count(distinct Album, Contentgroup) as pocet_alb
FROM `zahranicni`
group by Contentgroup ";
$result = mysql_query($query) or die(Mysql_error());
While($results=MySQL_Fetch_Assoc($result))
{ ?>
<option value="<?php print $results['Contentgroup'] ?>" selected><?php print $results['Contentgroup'] ?> - (<?php print $results['pocet_alb']?>)</option>
<?php } ?> </select></p>
</form>
<script>
document.changeInterpreti.interprets.onchange = function() {
window.location.href = "/zobraz.php?interpret=" + this.value;
}</script>Ošetření proměnných vyřeším. Děkuji za radu |
||
| maks Profil |
Chatík:
všechny optiony mají atribut selected, zobrazí se tedy ten poslední. Pokud atribut odstraníš a necháš ho pouze u toho jednoho vybraného option, vše bude v pořádku.
Co sis od přiřazení tohoto atributu všem volbám sliboval? Jak má dle tebe prohlížeč interpretovat více (všechny) vybraných option?
|
||
| Chatík Profil |
#3 · Zasláno: 28. 11. 2013, 18:14:22
maks:
Šlo o chybu nebyl to záměr. |
||
|
Časová prodleva: 13 let
|
|||
0