Autor Zpráva
Tomanov2
Profil *
Píšu to asi velmi amatérsky, ale chtěl bych Vás poprosit o radu, v jakém adresáři bývá nejčastěji nastavení těchto věcí.
Nevím čím to, ale možná nějakou změnou na hostingu nebo co, ale v cms, v které vkládám a edituji zorávy a vůbec celý web
mi najednou zmizely takové ty ikonky , jako je třeba veliost písma, barva písma, tabulka a další. Zůstalo tam pouze okno, kam
se vkládá třeba článek a nad ním nic. Zprávy lze teď vkládat pro mě složitě pomocí html kódu, nikoliv pomocí ikonek, kde to bylo
výrazně jednodušší.


Snad je alespoň trošku srozumitelné o co mi jde ??



Dík Tom
lorin
Profil
Zkontroluj, jestli jsi nevypnul/neodinstaloval doplněk/funkci editoru. Pokud jsi nic takového nepoužíval, připoj se na FTP a vyhledej složku ve které je fce/doplněk editoru a zkontroluj nastavení a přístupová práva.
Tomanov2
Profil *
nojo, ale která složka to je ? nebo kde se tyhle věci nastavují a mění ?
lorin
Profil
Napište jméno používaného CMS.
Tomanov2
Profil *
No problém je, že ta cms není známá, dělal nám ji kdysi ten co dělal stránky a není to joomla nebo jiné volně použitelné.


Ale myslel jsem, jestli to nemá nějaké stejné značení, nebo pojmenování podle kterého bych to na ftp našel ?


Jinak jsem nic ani neodinstaloval, ani nevypínal. Prostě to vzniklo najednou samo :-(
lorin
Profil
V tom případě jde čistě o to, jak to ten který programátor napíše. Nic jako univerzální pojmenování není.

Nejsem si jistý, ale myslím že hosting by měl mít zálohy vašeho serveru. Zkuste je o ně požádat a třeba na localhostu znovu spustit. Jestli bude vše fungovat, víte co hledat...
Tomanov2
Profil *
a jak zjistím, kde je rozdíl ? Mezi třeba tou zálohou a tím co teď mám ?
aDAm
Profil
porovnáním adresáře. Ale taky se mohlo stát že se ten editor tahal odjinud a už tam není.
Tomanov2
Profil *
No to by asi nešlo celé. Tam je jen ptákovina nějaká, ale jaká ? :-(
Rfilip
Profil
Porovnáním adresářů např programem WinMerge.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0