Autor Zpráva
Vlada69
Ahoj,

když si frčím nějaký blog na službě blogger.com a zakoupím si doménu.cz a blog naní přesměruji nabo ho prostě chci umístit na tu doménu, potřebuji k tomu ještě nějaký hosting ??? nebo tím hostingem zdarma zůstává blogger ???? přes něj budu blog dále spravovat.....
jefitto44
Ak sa nemýlim (čo neviem), tak by to malo byť presne tak, ako hovoríš.
Máš kúpenu doménu, ale tvoj blog ostáva na bloggerovi, teda tam máš hosting a stamadial si blog aj upravuješ
maks
Vlada69:
https://support.google.com/blogger/troubleshooter/1233381#ts=1734115
Vlada69
aha.... no anglicky neumím, ale přes translate chápu, že tedy platit hosting nemusím..... doménu jsem koupil, nastavil jsem DNS, takže blogspot už je přesměrován na doménu, kterou vlastním, ale problém je v tom, že se tam onen blog nezobrazí :( pouze je tam hláška, že je doména zaregistrována u wedosu....

proto jsem se na ten hosting ptal.....

aha tak tam čtu, že to může trvat i 24 hodin.... ok vtom bude asi zakopanej pes...
jefitto44
Už to fachčí?
Roman Plencner
Vlada69:

"aha tak tam čtu, že to může trvat i 24 hodin" = pred mesiacom som jeden blogger presmeroval na .sk doménu, prebehlo to doslova v sekundách, a blog bol dostupný na novej doméne.

"potřebuji k tomu ještě nějaký hosting" = nie, hosting je súčasťou bloggera.
aDAm
Roman Plencner:
pokud doména nebyla nacachovaná v DNS tak to mohlo být klidně takto rychle, pokud je již nacahovaná tak to záleží na jejím TTL a tom jak často se ty záznamy obnovují. Teoreticky pokud by doména vedla jinam, a ty bys ji nasměroval na ten blogger a patřičné záznamy měly TTL třeba hodinu a ty bys třeba co 18min prováděl refresh stránky tak se tam nedostaneš nikdy.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: