Autor Zpráva
chvojsa
Profil
Skodlivy web
Lidicky mam problem asi tak pred mesicem my zacal psat web ze je tam skodlivy software a ja uz nevim co stim.
Prosim neporadil by mi nekdo?? stranky jsou www.backspace.ic.cz

Moderátor Petr ZZZ: Piš prosím s diakritikou a příště zkus vymyslet lepší nadpis; titulek „skodlivy web pomoct“ se moc nevyvedl.
Plaváček
Profil
chvojsa:

Viz Máte na webu virus — co s tím?
ProbablyYes
Profil
Zdravím,

jen taková poznámka - pokud by byl na stránkách skutečně nějaký šikovný virus, dávat na něj do diskuse odkaz by asi nebylo úplně šťastné řešení, ne ?
Joker
Profil
ProbablyYes:
pokud by byl na stránkách skutečně nějaký šikovný virus, dávat na něj do diskuse odkaz by asi nebylo úplně šťastné řešení, ne ?
Ano, viz Pravidla diskuse JPW a doporučení: „Vkládejte klikatelné odkazy. Máte-li na webu virus, nevkládejte klikatelný odkaz.“

Ale na odkázané stránce nic podezřelého nevidím, takže nechávám klikatelný odkaz.
Rfilip
Profil
Tak úplně čistá asi nebude - virustotal hlásí 3 nálezy z 51

Moderátor Petr ZZZ: Pro jistotu jsem tedy klikavost odkazu v [#1] zrušil.
Taurus
Profil
Já se divím, že na vlákna s takovým nadpisem vůbec odpovídáte. Navíc už po přečtení nadpisu jsem tušil, že někde uvidím výraz "stím".
chvojsa
Profil
za ten odkaz se omlouvam. A prosim nevi jeste nikdo nejakou pomoc? jak pise Plaváček tak na to jsem se dival a na tom webu zadnej problem nevidim :-(
Ivy
Profil
Jdi na fórum viry.cz. Tam ti poradí.
Joker
Profil
Rfilip [#5]:
Na té odkázané stránce nic nebezpečného není.
Ale zřejmě na tom webu nějaká zavirovaná stránka je nebo byla, viz výsledek u Googlu.
chvojsa
Profil
Joker:
ona tam asi byla byl tam nejaky neznamy odkaz ktery se mi dostal do body tak jsem ho odstranil a prosel cely stranky znovu a uz by tam nic bejt nemelo ale porad kdyz chcu najed na web tak mi to pisel upozorneni na skodlivy web
Davex
Profil
chvojsa:
Web je blokován blacklistem Yandex, takže se zkus zaregistrovat na webmaster.yandex.com a požádat o novou kontrolu webu.

porad kdyz chcu najed na web tak mi to pisel upozorneni na skodlivy web
Jaký prohlížeč ti to píše? Není to hláška od antiviru? Nedají se tam rozkliknout nějaké podrobnosti, kde bylo uvedeno čím je web blokován?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0