Autor Zpráva
Tomáš123
Profil
Caute, chcel by som sa spýtat ci mi nevie niekto poradit ako mám upravit stránku tak aby nevyzerala v každom prehliadci inak.. to co nastavim napr. pre mozilu mi v Exploreri zobrazuje uplne inak a to som este nevidel Chrome ci Operu.. ako mam vyriesit tanto problem?
jenikkozak
Profil
Ptáš se na univerzální způsob? Používej takové postupy, které jednotlivé prohlížeče dokáží zobrazit stejně.
Tomáš123
Profil
myslis nieco ako vyjadrovat relativne hodnoty? a moze byt ze iba IE ma problem so spravnym fungovanim
jenikkozak
Profil
myslis nieco ako vyjadrovat relativne hodnoty?
Nemyslím.

a moze byt ze iba IE ma problem so spravnym fungovanim
Spíše bych řekl, že jsou věci, které IE umí jinak nebo je neumí vůbec. O tom, co je správně, by se totiž dalo polemizovat.

Nejspíš máš ale nějaký konkrétní problém se zobrazováním, a proto se zeptej na řešení toho konkrétního problému. Obecné povídání už máme za sebou.
Tomáš123
Profil
jenikkozak:
chápem
ale kto ma vediet kde je konkretny problem ked vsade to ide dobre i IE sa nevie vynajst-nejde mi o to za mne to nevie zobrazit ale co ak to dam na net a tí co maju IE nebudu vidiet stránku tak ako je naozaj . pri zobrazovani akymkolvek inym prehliadacom funguje vsetko ako ma. otazkou je ci je to chyba exploreru alebo je niekde uplne inde.
martin1312
Profil
Tomáš123:
prehliadač (aj IE) zobrazuje iba to, čo mu "povieš". Takže to nie je chyba IE, ale kódera.
Ako sa naučiť kódovať "aj pre IE"? Skúsenosťami...
Tomáš123
Profil
cize je rozdiel v kodovani pre IE? a mimo toho uznavam si chybu nebudem to dookola hadzat na IE a skuseností vela nemam tak to bude asi tym... diki za pomoc doposial
Trejpa
Profil
Tomáš123:
Za běžně viditelné odlišnostmi napříč prohlížeči obvykle může rozdílně nastavený vykreslovací režim, který ovlivňuje zejména box model. Jakmile si režimy sjednotíš, spousta problémů zmizí. Pro sjednocení režimu do standardního použij <!DOCTYPE HTML> na začátku HTML souboru.

cize je rozdiel v kodovani pre IE?
Potřebuješ zkušenosti, aby jsi poznal, jak a na co zareaguje ta která verze jádra a vykreslovacího režimu Internet Exploreru. Nejjednodušší je pro tebe nastavit standardní režim a vzhled i funkčnost obsahu bude srovnatelná s jinými populárními prohlížeči.
juriad
Profil
Tomáš123:
Pokud uvedeš adresu webu, můžeme ti poradit, čím je rozdílné zobrazení způsobené a na které vlastnosti si (v tvém případě) dát pozor.
Tomáš123
Profil
Chybu mam v tom ze mam naraz definovane height , width a border k tomu to je problem IE a mam tu aj stránku nieje síce moja ale mojho kamarata ale horne menu mam vyriesene podobne ako on a jemu to v IE tiez nefunguje spravne www.playsector.sk/ problem vyrieseny viem ako prepisat zdroj kod aby pasoval, a to <!DOCTYPE HTML> tam mam v tom problem nebol; diki

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0