Autor Zpráva
pharaon.jh
Profil
potřeboval bych poradit udělal jsem si horizontální menu ze stránky http://cssmenumaker.com/css-drop-down-menu, a když sem si ho pak stáhnul a předělal na svoje odkazy, pak jsem to dal na web a zůstalo mi tam furt stejný co tam bylo (žádný menu, ale novinky co je novýho na stránkách) horizontální menu se nezobrazilo, když sem se přihlásil na stránky ftp přes webzdarma, tak mi to ukazovalo že to tam je předělaný s horizontálním menu, ale na webu to neukazovalo
margin
Profil *
Tak to tam tam nenahrávej tím ftp wz bazmektem, ale použij třeba TC.
Chybí odkaz na živou ukázku.
pharaon.jh
Profil
to je úplně stejný nahrál jsem to tam přes ftp webzdarma, a furt to neukazuje, a to TC co to je
www.pharaon.wz.cz


tak už dobrý najednou to de
MyShare
Profil
pharaon.jh: Nazdar
Sorry ale pozrel si si zdroják svojej stránky?
Samá chyba a ešte tvoje menu je zmrštene na mojom monitore 1280X1024 takže ak chcem ísť na Historie->2011-20?? zmizne submenu.
pharaon.jh
Profil
to taky vím že to tak dělá, právě proto jsem tam ještě do menu historie dal odkaz na historii kde to je všechno, ale nevím co s tím jedině že bych si vybral jinou šablonu toho menu
MyShare
Profil
TO: pharaon.jh
Ináč v predchádzajúcej téme som ti zaslal jedno menu tří úrovňové horizontální menu Myslím že by si to mohol využiť :)
pharaon.jh
Profil
ještě uvidím jestli to použiju, ale spíš přemýšlím že bych tam dal asi jenom jednu úrovni, ještě uvidím

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0