Autor Zpráva
Astorphobis
Profil
Ahojte. Hledám nějaký script na upload souboru, ale ani jeden mi nechce fungovat. Zkoušel sem tuny návodů včetně těch zde na JPW. Nic. Jde o toto: člověk se dostane na stránku, zvolí soubor (max. velikost 50MB), uploaduje se to a vyhodí se mu link na ten soubor. neznáte nějaký script který by to dovedl a nebo jak to udělat (kód)? Díky všem.

//EDIT: Další možnost je, že by to přesměrovalo po uploadu uživatele přímo na stránku se stažením souboru. Děkuji za trpělivost sem zelenáč.
jenikkozak
Profil
Jak konkrétně se projevovaly chyby ve skriptech odkázaných v místním FAQ?
Astorphobis
Profil
tohle sem nezkoušel ,vůbec se v tom nevyznám :D
jenikkozak
Profil
Aha. Jak se tedy projevovaly chyby v té tuně vyzkoušených návodů? A které návody to byly?
Astorphobis
Profil
těch bylo :D NO problém byl v tom že se to prostě nenahrálo.
MyShare
Profil
Astorphobis: Nazdar
Skús Kleeja
Je to super script dávnejšie som ju aj skúšal myslím že je open-source
pripájam aj EN Dokumentáciu ináč je myslím od arabských programátorov.
Ľahká inštalácia, v EN AR
Nastavenie aké súbory sa majú uploadnuť v akej veľkosti atď ...
Astorphobis
Profil
MyShare dekuju, Mrknu se nato. Doufam ze pomuze. Uz hledam ruzne na webech jak co udelat a ted resim download stranku no diky moc.

//EDIT: Jenom tak chtěl bych se na něco zeptat. Mám jednoduchou stránku, s políčkšm a odkazem. Políčko mám nastavené takto:
<input type='text' name='id'>
a tlačítko takto:
<p align="center"><a href="$id"><img src="/img/download1.png" onmouseover="this.src='/img/download2.png'" onmouseout="this.src='/img/download1.png
Ale když do políčka zadám cokoliv, po zmáčknutí tlačítka mě to hodí na www.mojestranka.cz/$id a ne na hodnotu proměnné. Asi je tam chyba a nemůžu přijít nato kde. NEvíte? Děkuju.

//EDIT2: Tak kleeja nic... funguje ale je to zbytecne moc slozite, a uzivatele se musi registrovat... no ja to nejak (snad) vyresim, ale kdyby nekdo vedel jak mi pomoct tak prosim piste
okolojsoucí
Profil
Využívám http://fineuploader.com/index.html pro svůj interní systém, a vše funguje tak jak má.
Astorphobis
Profil
okolojsoucí díky ale je to straaaašně drahé...
okolojsoucí
Profil
Tak když se ti nic nelíbí tak využij web který je mimochodem i v FAQ http://php.vrana.cz/ukladani-souboru-od-uzivatele.php v případě problému se sem obrať s chybovou hláškou. Pokud ti něco nejde implementovat nebo se ti to nechce dělat od toho je tu kategorie práce a zakázky.
Astorphobis
Profil
Valums File Uploader - Řešení pro mě jak dělané, hezký vzhled, zdarma, luxus. Trošku se dá vylepšit a máte to! DOPORUČUJU!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: