Autor Zpráva
Saffer
Profil
Dobrý den, prosím o radu. Máme e-shop, před připravené řešení eCommerce v.3. Na zbozi.cz chceme mít počítání konverzí prodejů. To to se píše v informacích:

"Pro počítání konverzí prodejů na Vašem e-shopu je nutné, abyste na stránku, zobrazující se po odeslání objednávky, přidali níže uvedený HTML kód.
V části src je uvedena URL směřující na Zboží.cz, která Vám zaručí zaznamenání konverze pro následné statistiky prodejů."

Následuje kód a pod ním je ještě uvedeno:
_________________________
Volitelné parametry:
price - cena objednávky v korunách (desetinné číslo oddělené tečkou)
uniqueId - unikátní ID objednávky v e-shopu (řetězec)

Příklad:
<iframe src="http://www.zbozi.cz/action/*/conversion?chsum=*_*==&price=999&uniqueId=obj123465" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" style="position:absolute; top:-3000px; left:-3000px; width:1px; height:1px; overflow:hidden;"></iframe>
__________________________
(* - skryl jsem části kódu, nevím jestli nemají být důvěrné)

A teď se dostávám k mé otázce. Chci znát Hodnotu konverzí v Kč. Pro to ale musím mít paramter price viz:
"Jestliže je hodnota konverzí nulová, konverzní kód neobsahuje parametr price s cenou objednávky."

Jak to ale mám udělat? Když přidám parametr price do řádku s adresou ve skriptu, tak co mám dát za rovná se? Cena bude vždy jiná, nepotřebuji snad vědět co mi to bude volat, odkud bude brát tu cenu? Pokud přidám pouze &price&uniqueId" "nečekaně" to nefunguje.
ninja
Profil
Hodnotu price musíte do kódu vkládat dynamicky, bude jistě přístupná přes nějakou proměnou šablony. Konkrétně neporadím, eCommerce neznám.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0