Autor Zpráva
rotorod
Profil *
dobrý den
mám stránky vytvořené s tinymce. tak 2 roky jsem vkládal fotky, informace, videa vše OK. Jen teď mám problém. Když chci vložit medium jako video co je nahrané na youtube, dám vložit médie, vložím URL videa, ihned mi to samo naskočí na iframe a samo vyskočí rozměry okna. Nejde změnit rozměry, nejde změnit ani typ vide třeba na windowsmedia nebo quicktime apod. Prostě po vložení URL z youtube mi hned naskočí iframe a dané rozměry nic neudělam. OK, dám vložit, uložím editaci ale na www pak žádné video nevidím. V editaci ano, na www ne. Ještě minuly rok jsem to stejně vkládal a vše šlo dobře, aj rozěry okna jsem měnil. Ted nejde nic a hlavně to nejde vidět to video
nevíte jestli je někde chyba u více lidi nebo je to moje chyba? na stránkách má videa uložená stejným zpusobem loni a vše hraje a přehrává. Letos to ani nejde vložit, takže proto pochybuji žeby byl problém u mě. ale možné je všecko.

děkuji za pomoc


rotorod:
tak už se mi to zobrazuje, ale nevím proč že nejde změnit rozměry toho okna? máte s tím někdo zkušenosti? mi se nastavi automaticky 425x350 a nejde zmenšit......děkuji za pomoc s tím
nethor
Profil
Myslím, že je to nastavením stylopisu tinymce. Dohledej to např. pomocí Firebugu a přepiš později vloženým stylem.
(V nejhorším případě přes !important.)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0