Autor Zpráva
spenciii
Profil
Zdravím,
lze nějak nastavit aby se stránka při neúplném načtení za danou dobu přesměrovala na jiný web, který by se načetl v podstatě ihned?
Joker
Profil
spenciii:
A co je „neúplné načtení“? Respektive co je „konec načítání stránky“?

Existují stránky, které se mi „úplně“ nenačtou za celou dobu co se na ně dívám, přesto mi ta „částečně“ načtená stránka nevadí.
(možná doplním příklad: Stránka, kde dlouho trvá načtení nějakého nepodstatného obrázku či reklamy.)
Ani načtení té „náhradní“ stránky „v podstatě ihned“ není zaručené.
Teoreticky by se s pomalým připojením mohlo stát, že se stránka dlouho načítá -s čímž počítám a čtu si zatím načtené části stránky-, aby to stránce po chvíli přišlo už moc dlouho a začala se mi dlouho načítat nějaká jiná stránka.
spenciii
Profil
Joker:
Jedná se o pomalé načtení vlivem pomalého připojení na straně návštěvníka.
Bylo-li by možné nastavit minimální rychlost připojení návštěvníka, při které by se návštěvníci mohli na web připojit a ostatní návštěvníci by byli přesměrováni na jiný méně náročný web, bylo by to ideální.
_es
Profil
spenciii:
Jedná se o pomalé načtení vlivem pomalého připojení na straně návštěvníka.
Prečo neriešiš príčinu a neprerobíš stránku tak, aby sa načítala rýchlejšie? Alebo aspoň aby sa najprv načítali podstatné veci - text stránky a rôzne scripty a podobné zlepšováky neskôr. Viď Rychlost stránek a Na co stránka čeká.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0