Autor Zpráva
serverovna
Profil *
Zdravím Vás,

mám podnik, kde je čas od času potřeba nasdílet internet návštěvníkům pomocí wi-fi, z určitých důvodů jim to mohu nasdílet jen z mobilního připojení...

Mám Macbook s OS X Maverick a nebo iOS zařízení k dispozici pro nasdílení.

Sdílení internetu samozřejmě není problém, já však potřebuji 2 specifika, která jsou v různých zařízeních problém.

1) Potřebuji si nasílenou Wifi pojmenovat (u OS X to není problém)

2) Potřebuji návštěvníkům zobrazit děkovnou stránku, která bude v případě nemožnosti se připojit/nefunkčního připojení bude z localhostu, tj. potřebuji si vybrat URL kterou někám zadám, která se zobrazí jako první ihned po připojení návštěvníkovi.

a
Běžně se s tímto setkáte třeba v Mc Donaldu, kdy na localu musíte nejprve kliknout na odkaz v prohlížeči a až potom jste online.

Viz. výše není možné u tohoto způsobu používat router, kde by se to asi snáze vyřešilo...

Moje otázka, znáte někdo způsob, jak tento problém vyřešit, případně jaké zařízení je k tomu ideální, nějaký tip na aplikaci, která by to dokázala, nebo lze v OS X něco takového udělat, v neposlední řadě za nějaký rozumný peníz jsem ochotný si nechat danou aplikaci naprogramovat.

Moc děkuji za Vaše tipy a za pomoc.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: