Autor Zpráva
kamajw
Profil
Ahoj

Prosím o radu. Vysvětlím to na příkladu. To bude nejjednodušší.

http://uzkorozchodky.hys.cz/existlok/bne50/bne50_025.php

Pokud si rozkliknu obrázek na uvedené stránce, tak bych chtěl, aby nějaké slovo z textu pod obrázkem odkazovalo někam jinam. Zatím se mi podařilo jen najít script aby celý text byl odkazem, ale to je pro mne bohužel nepoužitelné.

Děkuji mnohokrát
Ivoš
cink
Profil
Něco tady pro tebe mám (.zip).
Galerie
kamajw
Profil
Je to super. Jen, nedalo by se to osekat od toho okolního balastu a použít opravdu jen tgen efekt otevření té fotografie?

Děkuju
Chamurappi
Profil
Reaguji na kamajwa:
V Internet Exploreru 9 a novějším ti ten tvůj lightbox nefunguje. Kliknutí kamkoliv mimo fotku vyvolá ztmavení či odtmavení, kliknutí na fotku vyvolá normální přechod na fotku.
Šlo by celý ten skript napsat znovu a lépe…


Reaguji na cinka:
Rvát HTML kódy do atributu title je ošklivé…
kamajw
Profil
Ten script není můj, je to volně použitelný kód. Já bohužel neumím tvořit web natolik aby fungoval i v internet exploreru. Máte někdo nějakou lepší variantu než ten LB?

Díky
kamajw
Profil
cink: Tak jsem to testnul.

Bylo by to pro mé potřeby úplně super, jen jedna maličkost mne trápí.

Standartně je to takto: Po kliknutí na náhled se otevře foto ale ne ve svém rozlišení. To se stane až po kliku na ikonu vpravo nahoře:
Varianta 1
To je pro mne naprosto zbytečná zdlouhavá funkce.

Pokud upravím hodnotu v javascriptu dle: tohoto návodu tak to funguje skvěle. Problém nastává když si chci takovou fotografii (800x600) otevřít na displeji, který má na výšku taky 600px a když k tomu připočtete lišty tak sem tam ta fotka už nevejde. Normálním by pak bylo, že jí kus nebude vidět a pomocí posuvníku si jí prohlédnu celou jenže: fotografie otevřená přes tuto galerii při pohybování posuvníku zůstává ve středu displeje a tím pádem na malém displeji nedocílím toho abych foto viděl celé a natož popis co je pod fotkou. Yajímavé je, že pokud vše nechám podle první varianty a foto otevřu do plné velikosti až onou ikonou tak pak posuvník funguje správně a fotka zůstává na jednom místě.

Varianta 2 (hned fullscreen)


Moc moc prosím, netušíte někdo jak tuto drobnost vyřešit?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0