Autor Zpráva
Wooz
Dobrý den,
potřebuju poradit. Nejsem žádný odborník, takže si nejsem jistý, jestli to vůbec jde, ale potřebuju, aby se výška iframe roztáhla podle toho, jak je vysoká stránka, která je v něm zobrazená.
Případně navrhněte alternativní řešení, tady je odkaz. Potřebuju, aby se menu vlevo, které je v iframe, nemuselo scrollovat a zároveň aby iframe neměl pevnou výšku.
PerToon
Zkus hledat tady na této diskuzi, řeší se to tu dost často. Tím nechci říct, že ti nechci pomoct, ale myslím, že se nikdy nepřišlo na nějaké spolehlivé dobré řešení, ale třeba tu něco najdeš.

Alternativní doporučené a lepší řešení - php funkce include.
Wooz
A s include by se to udělalo jak?
PerToon
No, to se dá taky leckde najít přesný popis i tady se to často řeší... já s PHP bohužel vůbec nedělám, takže nevím.. prostě bys tu stránku vkládal přes php a ten zápis by byl něco jako <? include "menu.html"; ?> asi...
Wooz
Aha...koukám že se budu muset začít učit php...ještě jsem s tím nikdy vůbec nic nedělal (snad mě omlouvá to, že je mi 14 :)
Mistr
Wooz
Tvůj problém se, myslím, řeší například zde: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=15 259
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0