Autor Zpráva
Gafrt
Profil *
Zdravím,

mám ve složkách připravené vzorové emaily do kterých pak před odesláním kopíruji s uložených poptávek adresy a email.

U některých email - v záhlaví je Unicode UTF -8 poté co jsem tam do nic přidal - aktualizoval- nové fotky, texty - z jiných zdrojů různé věty se mi před odeslání, poté co vložím - zkopíruji z jiného otevřeného emailu - poté co vložím do emailu - z druhého do toho, který chci odeslat - hlásí potíže a email mi tzv.spadne - napíše to program W.L. přestal pracovat.

Pracuji systémem, že poptávky z formulářů ve formátu W.L.Mail si ukládám do složek ,které si přeposílám se seznamu mé schránky.

Poté co mi firma pošle nabídku v pdf, tak ji do připraveného vzor. emailu s hlavičkou firmy - přiložím soubor + otevřu z archívu - z druhého emailu - popt.formuláře - chci překopírovat adresu zákazníka + email, a najednou to nejde.

Služba Windows Live Mail nebyla správně ukončena.
Při posledním spuštění nebyla služba Windows Live Mail správně ukončena. Jestliže k tomu došlo kvůli potížím s poslední prohlíženou zprávou, pak tato zpráva není právě zobrazena.



--------------------------------------------------------------------------------

Chcete-li přesto tuto zprávu zobrazit, postupujte takto:

Klikněte sem.

Windows Live Mail

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Je zajímavé, že to nedělá, pokud zkopírovaný text z druhého emailu - vložím - do kolonky v emailu - email. adresy - komu - a pak z toho to zkopíruji do emailu dole, tak to nespadne.

To samé pokud z form.adresu vložím do docu a pak překopíruji.


To samé, když to - adresu s emailem - vložím prvně na Seznamu do vyhledat a pak zkopíruji , tak mi ten email nespadne.

Dříve to šlo prostě zkopírovat z jednoho emailu do druhého a teď...

Díky za rudy.

Je to fakt otravné ty adresy - kontakty - zákazníků - 2x kopírovat se seznamu - do kol.vyhledat a nebo z komu. kolonky pro emailovou adresu.

Nechápu proč některé starší emaily i po aktualizací - fotek, textů to nedělají.

Jelikož mám tyto šablony emailů již připravené- nové, fotky texty , přílohy atd., předělávat se mi to nechce, ani nevím jak to odstranit.

Gafrt

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0