Autor Zpráva
Diletant
Profil
Ahoj

chtěl bych rozjet webovou fotogalerii a mám zhruba tyto požadavky a výchozí stav :-)
Poradíte prosím co by nejvíc odpovídalo mým potřebám?

- v galerii bude cca 4000 fotek, které tam nahrnu hned od začátku a pak už se moc často nebude měnit / rozšiřovat
- nerozumím databázím ani složitějšímu php/css
- hledám proto nějaký "hotový" user-friendly nástroj co mi pomůže galerii vytvořit jednoduše a rychle
- v ideálním případě aby byl nástroj zadarmo :-)
- zároveň bych rád určoval vzhled stránek (pozadí, rozvržení, menu a jeho umístění...) (v tomto bode si ale umím představit, že bych oželel vlastní grafika na pozadí a vystačil s pěkným template nástroje)
- zároveň bych do galerie rád vložil svůj GoogleAdSense reklamní proužek (= aby to onen nástroj v poho umožňoval a aby mi do stránky necpal reklamu "dodavatele" nástroje)

Zkusil jsem zatím jen jAlbum ve verzi zdarma, která ale 1) vkládá jejich reklamy a 2) běží na serveru dodavatele a já netuším jak bych vůbec do výsledné stránky mohl zasáhnout a dostat svůj reklamní proužek. Jinak mají pěkný templates takže s jejich vzhledama bych si i vystačil.

Co třeba NextGEN? Netušíte někdo jestli tento nástroj rovněž necpe do výsledné stránky reklamy dodavatele a umožní mi vložit vlastní GoogleAdSense?

Moc děkuju
Diletant :-)
Marschmallow
Profil
Já jsem spokojen s MNews CMS ;)
Umí tam totiž implementovat galerii do webu. Samozřejmě si upravíš šablonu, jak to vše má vypadat.
EDIT: Po stažení si tam můžeš vybrat mezi českou a slovenskou verzí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0