Autor Zpráva
hrncal.junior
Ahoj,
opět prekérní problém a asi i trošku důkaz zabedněnosti seznamu. Mám vytvořen html email. Zkušebně jsem ho poslal na schránky co mám na seznamu, gmailu a centru. Všu de se to zobrazíkrásně jak chci, až na ten seznam. Tam pro jistotu pouze holý text :-D. Nemáte někdo nějaký tip, či link, kde se dočíst něco o kódování html emailu pro seznam? Mě se nic nedařilo najít. díky
Radek9
hrncal.junior:
Já jsem párkrát kódoval newslettery a na Seznamu jely v pohodě. Jen je nutné používat pro strukturování tabulky a inliny styly. Nebude problém v tomhle?
hrncal.junior
V tabulce to mám. Přes co si zkoušel potom posílat testovací emaily? Možná to je tím, že používám phplist. Je to možné?

Tak ještě neco do placu. Mám nastavené přeposílání z quicku na seznam, a pokud to quick preposle, tak se mi to zobrazí správně :-D
Radek9
hrncal.junior:
Generoval jsem je v PHP a posílal fukncí mail. Takže s tím možná ten zmíněný phplist provádí nějaké psí kusy.
hrncal.junior
Teď jsem na to taky koukal. Měl jsem jeden starý html email, který jsem měl odskoušen a vím, že před Vánoci na seznamu v pohodě jel. Zkusil jsem si ho poslat a ejhle. Taky nejde, takže to je službou která to posílá :-)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: