Autor Zpráva
Denisa
Profil
Ahoj,
můžete mi prosím poradit? Mám stránky www.koralkybranelli.cz a celé jsem si je překopala podle svého, což asi poznáte z kódu. Jsem "amatér", vše jsem se naučila metodou pokus omyl a tak pokud tam najdete blbosti, který by jste dělali jednodušeji, prosím o shovívavost. Ale teda musím říct, že jedna chyba se mi tam dostala a vůbec netuším, jak jsem jí udělala. Zkoumám to tu už pár hodin srovnáváním svého css s css jinými eshopovými estrankami a nemůžu na to přijít.

Když v normálním eshopu najedete na fotku produktu (u mě zde: http://www.koralkybranelli.cz/eshop/produkt/948-koralek-k-130.html) zobrazí na ní čtvereček a vyzoomuje tu část, kterou obsahuje. Případně, když zmáčknete na jednu z menších fotek pod tou hlavní, objeví se ta malá na místě té hlavní. Mě to nefunguje, prý jsem asi něco podělala v css, ale tam jsem nic špatného nenašla. Prostě nevím... :/ Nevyznáte se v tom prosím někdo? Co mám opravit? Nejsem si jista, jestli jsem to nepokazila tim, ze jsem nahoru vlozila ten slider... :/ Neni chyba nekde v tom? Děkuju!!!

P.S. Správná funkce, která mi nefunguje je například tady http://katalog.estranky.cz/link/p/eshop (druhý odkaz (farmar) -> vlevo dole Chov drůbeže -> první produkt)
MyShare
Profil
Ahoj Denisa

Mne stačilo len toto
<script src=http://code.jquery.com/jquery-latest.min.js type="text/javascript"></script>

Zameniť za toto
<script src="http://code.jquery.com/ui/1.10.4/jquery-ui.min.js" type="text/javascript"></script>
Denisa
Profil
Vůbec nechápu, co ta změna udělala :) ale opravdu to funguje! Moc děkuju!!!!!!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: