Autor Zpráva
Hercoš
Profil *
Nevíte, jak tohle udělat? V MSIE to jde dobře, ale v Mozille se to úplně rozklíží... http://www.sweb.cz/lucie.pernetova/ferman/brezen.html
Zkoušel jsem všelijak měnit display, ale prakticky jsem nic nevykoumal. Nemůžu těm jednotlivým měsícům nastavit pevnou velikost, aby se to vyrovnalo... uff.
Plaváček
Profil
V takovémto případě bych se nedrbal levou rukou za pravou hýždí a použil tabulku. Šlo by to snad i pomocí CSS pozicování, ale výsledek by byl zbytečně komplikovaný, ostatně tohle je okamžik, kdy tabulka má své místo a ničemu neublíží.
Fred
Profil
nebo .MenuMonthList {text-align:center; width:120px;display:block; float:left}
Hercoš
Profil *
Díky Fredovi, ale nakonec jsem se uchýlil přeci jen k tabulce. V podstatě to sice fungovalo, ale už to nešlo zarovnat na střed... nevím proč. Asi se fakt nic nezblázní, když tam ta tabulka bude, ne?
Fred
Profil
Jasně, Plaváček má stoprocentně pravdu. Na druhou stranu, možná by šlo přistoupit k tomu jinak a místo jmen měsíců použít římské číslice, tím by se to vešlo na jeden řádek, při zachování velikosti písma, to chce ale asi vyzkoušet, jak by to vypadalo, (jména měsíců do title)??
Hercoš
Profil *
Římské číslice nejsou moc hezké, ale objevil jsem ještě nějaký způsob zápisu display:

display:inline-block
pro Mozillu display:table-cell

možná to ještě vyzkouším, ale jinak ta tabulka zatím funguje asi opravdu nejlíp.
Hercoš
Profil *
Nejde to. Mozilla to pak nedokáže vycentrovat. No tak nic...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0