Autor Zpráva
RD
Profil *
V rámci legalizace softwaru se snažím přejít na free věci, doteď jsem dělal v DreamWeaveru půjčeném z firmy, ale chtějí ho zpět. Moc toho nepotřebuji, jen zvýraznění synataxe php a xhtml, doplňování tagů a php funkcí (bez klávesové zkratky, líbí se mi že DW nabídku sám nabídne) a hlavně geniální funkci find a replace pro celý web, označené soubory atd.. Správa projektů by taky nebyla na škodu. Existuje něco takového? Jen ne PSPad prosím!
bitbit
Profil
zkus PHP Designer 2005. Myslim ze dela vetsinu toho co dreamweaver. Mam ho sice nainstalovanej, ale nepouzivam ho.
RiZe
Profil
Já používám PSPad. HTML, PHP, CSS apod. Hodně fci, kontrola pravopisu (ext. knihovna ), zvyraznení syntaxe.
Kajman_
Profil *
Používám jEdit, ale na doplňování funkcí používám klávesovou zkratkou a správce projektů jsem nezkoušel. Ostatní umí.
hamstet
Profil *
Mám dobré zkušenosti s Golden HTML editorem (zvýraznění syntaxe, správa projektů, hromadné nahrazení, podprora PHP v náhledu...) akorát má nějaké mouchy a jeho vývoj se bohužel zastavil.
tuzticzka
Profil
Souhlasím s RiZe. PSPad je český a podle mě i velmi kvalitní editor nejen PHP ale i jiných jazyků, které se píší v obyčejné textové formě(Java,VB Script... atd.). Já teda PSPad používám už celkem dlouho a nenašel jsem žádný lepší, který by mi vyhovoval. Vřele doporučuji.
pashkokanhimbizila
Profil
RiZe, tuzticzka: Existuje něco takového? Jen ne PSPad prosím! =))
Nib
Profil *
VIM, nebo resp co ja používám GVIM. Jedná se o pravděpodobně nejlepši wordprocessor. PSPad se oproti němu nedá považovat za editor.

http://www.vim.org/

Kvalitní zvýraznění syntaxe, doplňování slov, založeno na editoru VI. Můžete v něm psát prakticky cokoliv, rychle a efektivně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0