Autor Zpráva
Petrmasiar
Profil *
Ahoj, chtěl bych se zeptat jak udělat nějaký podobný web jako je tento: sgtemp.eu. Jde mi hlavně o ty efekty menu nebo ten kouř a nebo ta hudba. Pls poraďte mi.
okolojsoucí
Profil
Hudbu můžete vyřešit třeba mocí SoundJS - http://www.createjs.com/#!/SoundJS
A kouřový efekt máte zde: Náhled, Zdrojový kód
Petrmasiar
Profil *
Děkuji moc jste mi pomohl a ještě bych potřeboval ten kouř, který běhá vlevo jakoby uprostřed stránky.
okolojsoucí
Profil
Kouř je zde - Náhled, Zdrojový kód.
Petrmasiar
Profil *
Chtěl bych se ještě zeptat, dá se na pozadí vložit video?? - čili nastavit ho jako pozadí stránky.
_es
Profil
Petrmasiar:
Ak chceš odohnať návštevníkov, tak tam daj podobných vecí čo najviac.
Petrmasiar
Profil *
Dobrá rada do života ;-), taky jsem si myslel že je to blbost a že to vůbec stejně nepujde, ale za pokus to stálo.


Zkoušel jsem zarovnat menu nahoru a udělat rolovací menu, ale proč mi to v PSPadu vůbec nejde ??
Bubák
Profil
Petrmasiar:
Jako pozadí může být animovaný GIF, některé prohlížeče podporují i jiné formáty animovaných obrázků, třebas APNG.
A trochou pozicování může být na pozadí (pseudopozadi) skoro cokoliv, třeba flash, <video>...

Všelijakými cingrlátky sice ohromíš, ale myslím si, že jen na velice krátkou dobu, velice rychle se omrzí, nebo dokonce začnou lézt na nervy.
Petrmasiar
Profil *
Dobře, video tam dávat nebudu, ale proč, když chci zarovnat menu nahoru na střed a zkopíruji to z diskuze, tak mi to nefunguje PSPad mi prostě vytvoří menu pod sebou s odrážkami -- PROČ??
final
Profil
_es:
Ak chceš odohnať návštevníkov, tak tam daj podobných vecí čo najviac.

naozaj?
Petrmasiar
Profil *
jak tohleto člověk udělá??, ale vážně, neví někdo proč mi to v tom PSPadu nefunguje??
_es
Profil
final:
naozaj?
U mňa áno, stránka bez varovania spôsobí poriadne vyťaženie procesora a rozhučanie ventilátorov na notebooku idúcom na baterku, teda je výsledný efekt jasný: rýchle zavretie stránky.
peta
Profil
Petrmasiar: Nevim. Ja si prohlizim stranky v prohlizeci. Jestli ti pspad neotevira prohlizec, ale pouziva nejake sve vlastni zobrazeni, pak od toho neocekavej zazraky.
Bubák
Profil
peta:
Jestli ti pspad neotevira prohlizec, ale pouziva nejake sve vlastni zobrazeni, pak od toho neocekavej zazraky.
Nastavit PSPad na „nejake sve vlastni zobrazeni“ nelze, ve vlastnostech PSPAdu je "jen" „inteligentní interní HTML náhled pomocí IE i Mozilly“.
Petrmasiar
Profil *
já vím, že je to z konkrétního tématu, ale jak mohu udělat menu podobné jako na této stránce, myslím to přejíždění, jak je tam svisle napsaný to SG1 atd...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0