Autor Zpráva
Prochy
Profil
Dobrý večer,

je možné nějak nulova inputy, když se dostanu na nějakou ztránku pomocí tlačítka zpět? Někdo něco vyhledá pomocí inputu přejde na stránku, stiskem zpět se dostane zpět a inputy jsou předvyplněné, já bych je měl rád prázdné. Jak toho dosáhnout? Napadlo mě jedině před přesměrováním na danou stránku ty inputy zresetovat, ale nezdá se mi to jako nejlepší řešení.

Děkuji
juriad_
Profil *
Pridej inputu nebo formu atribut autocomplete="off".
Prochy
Profil
Bohužel nefunguje, viz http://www.filipprochazka.cz/
juriad
Profil
Mě to funguje. Víc nevím, nemohu pomoci.
Chro
Profil
Aníž bych tomu přehnaně rozuměl, co třeba použít javascriptovou událost onUnload na tag body, kdy se při opuštění stránky (kliknutím na submit) vykoná funkce, která "zmáčkne" tlačítko input type="reset" pro daný formulář?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Chra:
Při čemž to tlačítko by tam nemuselo fyzicky být přítomno, k resetování by stačilo zavolat metodu formulář.reset().
Ale ani to možná nebude potřeba, protože tuším, že sám fakt, že existuje nějaké zpracování události onunload, způsobuje jiné chování prohlížeče při přecházení v historii.

Takže Prochymu bych poradil vyzkoušet nejprve samotné window.onunload = function() {};.
Chro
Profil
Chamurappi:
Děkuji za pěkné vysvětlení.
Prochy
Profil
juriad:
Ano, tak nakonec to funguje, ale např. v Opeře ne. Nakonec jsem to vyřešil podle Chamurappiho. Funguje to v pohodě. :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0