Autor Zpráva
tosik
Profil
Zdravím.

Potřeboval bych poradit. Mám na Google vytvořenou mapu, ve které mám uloženou trasu. Potřeboval bych tuto mapu vložit do svých stránek a pomocí odkazů zobrazovat na této mapě zadaná místa tak, aby se zobrazili na té mapě, kde mám tu trasu.

Umím vložit čistou mapu Google do svých stránek a po kliknutí na odkaz pomocí Java skriptu zobrazit požadované místo na této mapě. Ale já bych potřeboval, aby tam byla zobrazena i ta moje plánovaná trasa.

Java skript neovládám, sehnal jsem zdrojový kód na netu, který jsem si upravil. Zdrojové data pak skript načítá ze souboru .xml. Může mi někdo poradit, jak to vyřešit? Nejlépe s použitím php, v tom něco umím. Popř. dát nějaký skript, který si pak upravím. Díky za pomoc.
Taps
Profil
tosik:
zkus se podívat na tento odkaz http://www.c-sharpcorner.com/UploadFile/8911c4/how-to-draw-routes-and-calculate-route-time-and-distance-on/
tosik
Profil
Díky za tip, ale to asi nebude to co potřebuji. Já ten výpočet trasy nepotřebuji, jde mi o to, aby jsem zobrazil na mapě plánovanou trasu a pak na této mapě zobrazoval jednotlivé body, kudy jsme opravdu projížděli. Jde taky o to, aby to šlo uložit (ty body) do nějakého malého souboru (nejlépe .xml nebo .txt), budeme to posílat přes mobil na web, který bude zobrazovat naši polohu na výpravě. Navíc to je v "céčku", což neumím. Ideální by byl nějaký jednoduchý skript, nebo nějaký pluggin třeba pro joomlu, který by ty načtené body ze souboru vložil do již vytvořené mapy na Google, kterou je snadné vytvořit...

Nebo by klidně mohl načíst i body plánované trasy a ty zobrazit jako trasu současně s body našeho reálného průběhu.

Možná by to z toho taky šlo udělat, ale v tom céčku neumím... :-(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0