Autor Zpráva
foxxikk
Profil
Zdravím,
prosím potřebuji pomoct, udělal jsem si web přes wix.com, který chci posílat jako doplněk životopisu. Zkopíroval jsem zdrojový kód a "odstarnil" reklamu. PRoblém je v tom že web se zobrazuje ve všech prohlížečích ( i mobilních) ale nezobrazuje se u toho hlavního - Internet explorer. Prosím můžete mi poradit co s tím? jsem v tomhle úplný začátečník, děkuji.
můj web:

http://bandes.wz.cz/
_es
Profil
foxxikk:
Nejaké problémy s JS súbormi, ktorých si tam „naládoval“ naozaj požehnane. Prečo je zobrazenie webu závislé od JS?
Virtus
Profil
JS neovládám ale když si v IE otevřeš vývojářské nástroje (F12), a přepneš si tam na konzoli tak to tam vyhodí error:
SCRIPT5: Přístup byl odepřen.
File: bootstrap.min.js, Line: 3, Column: 21947
foxxikk
Profil
V tomhle se vůbec nevyznám...já tam bohužel neládoval nic, všechno je to zkopírované z toho online editoru wix.com.
Na různých verzích IE to jede jinak,, na některém to spustit jde, na jiném to nejde vůbec
Marschmallow
Profil
foxxikk:
já tam bohužel neládoval nic, všechno je to zkopírované z toho online editoru wix.com.

A společnost wix.com ti dovolila kopírovat jejich design a vše ostatní? Tohle se opravdu nemá (nesmí). Ani v patičce nevidím něco podobného Created by....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0