Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Pozdravujem.
Potreboval by som pomôcť s menu. Riešené je cez sprymenu (jquery). Môj problém je ten, že submenu sa zobrazuje vždy pod aktívnou položkou hlavného menu, ja by som však potreboval, aby sa všetky submenu všetkých položiek hlavného menu zobrazovali na tom istom mieste, konkrétne vľavo. Vedľa nich bude obrázok, ktorý sa pri hoveri na tej-ktorej položke submenu bude meniť (to zvládnem). Ako tam ale dostať to submenu? Skúšal som to pomocou position, čo aj funguje, ale je to nepekné riešenie, navyše, všetkým submenu musím dávať rozdielné top a left hodnoty, podľa nth-child(). Takto by to síce fungovalo, ale je to nevhodné. Vie niekto nejaký lepší spôsob?
peta
Profil
Tvuj kod neni k dispozici, nelze ti poradit nic konkretniho. Teorii jsou stovky. Dekujeme za pozornost.
Obvykle se idv s menu nastavi position:relative;, vsude jinde se nastavi position:absolute, left:0, top:0. Pak se vsechno zobrazuje na souradnicich 0,0. Pri rozbaleni se treba nenastavi zadne left, top, pouze position a ono se to rozbali tam, kde to je umisteno.

http://interval.cz/hotova-reseni/pro-css/
-> Vertikální menu s komentáři
-> -> výsledek
Tady to sice neresi zrovna stastne, ale tusim neco podobneho chces, jen jinde umistene.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0