« 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
davis
Profil *
nevíte kre do toho seženu češtinu na češtinách a na bonus webu nic není
cowak
Profil *
Hele ten prgramek je fakt pohodovej. Nechapu co se vam na nem nelibi. Sice je ptakovina,ze jde ukladat jen v jejich vlastnim formatu. Ale nabizi nahled a ten uz jde ulozit jako html se vsim potrebnym. Je to nepochystany do konce, ale na druhou stranu jednoduchej index co jsem potreboval do skoly jsem mel hotovej za 10 minut. Jestli jste narocnejsi vy chytraci taxi delejte stranky ve flashi. Jsem na vas zvedavej.
koudi
Profil
viz. cowak
k tomu snad ani není co dodat ;-).
Andy
Profil *
Kdybych si nepřečetl tuto diskusi celou, tak bych se Bluevodu vykašlal, ale od chvíle, co napsal cowak postup uložení html.... Je to cool Díky.
Dayisa
Profil *
Ahojky, zkuste tuhle online virtuální internetovou hru a uvidíte, že Vás to chytne tak, že nebudete chtít přestat... http://www.damokles.cz/refer_link.asp?id=64177
Dero
Profil
Spammer, prosím moderátory o smazání.
Anonymní
Profil *
lidi pomuzete i s tim programem ?? mam ho uz stahli, ale anglicky skoro vubec neumim a nevim jak to tam mam delat.Napiste na icq 194795266 nebo na mail michal.1990@seznam.cz
siki04
Profil *
ja sem také dělal programu a hodil sem to na stranky tak že sem si skopiroval zdrojak a chdil ho do jinych programu problem je vtom ze soubory jako napriklad nadpis nevim jak ho ztoho programu vytáhnout abych se mi objevil na strankach víto někdo kde se ukládají ty image co se výtvoří v bluevodě??????
Dj Bambus
Profil *
No podle mýho názoru to naní zas tak špatnej prográmek,hlavně pro začátečníky,ty jejich videotutoriály pochopí snad každej de..il,zdroják se mi v porovnání s některými jinými wysiwyg editory nezdá tak strašnej(jasně že třeba s PSPadem nejde srovnat.)

Stránka i s obrázky se ukládá do tempů,tak jí stačí překopírovat jinam a je hotovo.Horší je to, že tam nějak nevalí relativní odkazy,musím je vždy přepsat v poznámkáči.
Přišel jsem taky jak nastavit českou znakovou sadu, stačí klepnout kdekoliv na stránce-page properties-character set-přepsat např.na windows-1250.
Jdou tam vložit i meta-tagy a jiný blbiny.
Kupodivu lze editovat i samotný zdroják,stačí kliknout pravým na objekt a v HTML properties se dá vesele datlovat...
Nato že je to celý zadarmo je to vcelku použitelný...
michalmichal
Profil *
Ahojte prosim vás kdo umi v tom programu ?? me to jako moc nejde. Prosim kod to umi at mi napise na michal.1990@seznam.cz nebo icq 19795266. Např. potrebuju vedet, jak se delaji odkazy po kliknuti na datou vec. (treba tam mam menu kde je hudba,fota... a chci aby se na to kliklo a objevila by se ti nova stranka treba stou hudbou. Prosim pomocte. Dík
micro
Profil *
a je na to cestina?
DenHill
Profil *
jak dam stranku z blue vody na internet pls
libor.ma
Profil *
Ja mam stejny problem jako michalmichal-muze nekdo poradit? Diky.
pavelh
Profil
Chci někoho poprosit o radu pro úplnýho zač. Jak dosta a zprovoznit stránky (bluevoda) na WZ. Díky
lotr
Profil *
nemáte tu nekdo návod ne bluevodu???
lotr
Profil *
Mám stejný problém jako michalmichal dik moc muzete mi napsat na icq:227-466-146
email:Martin.Zoubek@centrum.cz
diky moc
lotr
Profil *
nemate navod nekdo na bluevoa my icq:227-466-146
malicek
Profil *
Jestli někdo dobře umí s tímto programem mohl by mi prosím vysvětlit pár otázek na icq:239-934-950
Jestli mi někdo pomůže budu mu velice vděčný. Předem díky
michalmichal
Profil *
Řekl bych že dost lidí s tím neumí. Podle všech je ten program prý na ......
Dekrr
Profil *
Mohl by mi někdo poslat podrobný návod na vytvoření stránky v blue voda. Dekrr@seznam.cz
michal
Profil *
ppolet: krasne jak jsi na to prisel sam...
Anonymní
Profil *
Má někdo zájem se mnou napsat v delphi JEDNODUCHÝ What You See Is What You Get (WYSIWG) HTML nebo XHTML editor?

Muj mail je programatorfreez@seznam.cz

Věřím že se nikdo neozve, tak se na to vyseru a budu dál psát stránky ručně, ale co kdyby.
Mila
Profil *
Nevím jetli je tak nej, Píši o Bluevodě, nefunkčnosti, např měření navštěvnosti nebo ty její tlačítka - bannery. To měření mám samozřejmě z Toplistu, kde jsem dostal kód.(je u mně vlevo nahoře) Dám ho do editoru Blue jako HTML, je tam, ale když to převedu na server, tak se z něho stane jenom ten obyčejný gif, takže ukazuje starý záznam. Musím to přepsat v Pspadu a pak to funguje. Tak se to stalo i z těmi bannery - tlačítky, měl jsem je dvoubarevné a text uvnitř , na počitači v náhledu to v pořádku funguje, pošlu to na net, sice je tam, ale po najetí myší se neukáže druhá barva ale zmizí tlačítko a ukáže se slavný malý červený křížek v prázdném okýnku. (Co s tím, kdo to ví, ať poradí!!) Jo a stránky jsou mudrakov.borec.cz je tam i pošta - email tak napište, Dík
Synthy
Profil *
Hey lidi, s HTML začínám a ve Bluevode sem si udělal stránku s obrázky, zkopíroval HTML kód do notepadu a uložil jako INDEX.HTML , ale jaksi to jede bez obrázků...PLS pomožte mi stranky sou pouze dočasné ale měl bych je mít udělané do 16.2.2006 a sem v nouzi!!!
VAHA
Profil *
taky se seznamuju s BlueVoda a měl bych jeden dotaz. Potřebuji vytvořit tlačítko (konkrétně Rollover dvoubarevné) a na něm nápis. Jenomže ten nápis překrejvá funkci toho tlačítka. Nevíte někdo, jak udělat ten text jakoby funkčně průhledný? Samozřejmě mě napadlo udělat ten text už přímo na tom obrázku, ale to my přijde jako řešení alá - drbání pravou rukou za levým uchem:-))
VAHA
Profil *
Tak uz jsem na to prisel, musi se pouzit místo RollOver Navigation:-))
Masterbill
Profil *
Používejte radši české <b>NVU</b> a máte vystaráno. :)))
Tanisha
Profil *
mam mensi problem. Prevedla jsem soubor z bvl na html přes Preview, jak jste uz predtim psali. Pak jsem ten soubor pomoci ftp ulozila na web, ale bohuzel mi nejdou obrazky. Nevim, co delam spatne. Poradte mi, prosim !
Gisbo
Profil *
Tanisha musíš i ty obrázky dát na web jinak ti to nikdy nebude fakat!! :-)
curda
Profil *
Doporučuji web page maker V2.
Ke stažení zde.
Vygeneruje i zdrojový kod.
« 1 2 3 4 5 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0