« 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
krteczek
Profil
curda: opět je to produkt za který je třeba platit, a navíc není česky, myslím že pro většinu začínajících to nemá valný význam...
krteczek
LukeDundee
Profil *
Tak jsem zkouknul progámek, přečetl i část diskuze tady i jinde, ale nevím co si myslet. Na jednu stranu je to super řešení pro lidi co se z mě nepocopitelného důvodu nechtějí naučit něco více, ale na druhou stranu práci tenhle program spíš komplikuje. Je hezké, že každý antitalent udělá stránky za hodinu, ale pro další normální požití musíte strávit znovu alespoň půl hoďky úpravou kódu. Takže, kdo to nepublikuje na jejich webu stejně musí znát alespoň základy HTML, aby si to dozázal upravit.
To už tedy existují lepší alternativy. Dokonce i české a řekl bych i promyšlenější. Začátečníci, zkuste Easy Editor. Je od českého šikuly, znalost HTML,CSS,PHP nebo jihého jazyka taky není nějak extra potřeba a také je zadarmo.
A nebo se učte. Nic těžkého na udělání slušného Webu se slušnou grafikou není. I moje dcera, ( začínala právě s Easy Editorem ), se velmi rychle naučila a teď prezentuje na internetu bez jakékoli mé pomoci. Nebuďte líní....
rostac
Profil *
Tak mi to nedalo a mrknul jsem se na to taky. Dělám zásadně jazykem v HTML, ale někdy si taky lámu hlavu nad tím co jak udělat. Tento vámi duskutovaný prgram jsem jen běžně zkusil a zjistil jsem toto: zhotovenou stránku jsem pomoci Wiev a pak Page_HTML zkopirovál zobrazený zdroják a přeneslo do editoru
Doctor´s HTML Editor (vřele ho doporučuji) , vymazal jsem tam vrch až po body (to jsem upravil dle vlastních potřeb)a vepsal jsem to tam znovu, tak jak to používám já. A nebo zkopírovat z již hotových vlastních stránek. Zvalidoval jsem to a bez chyby. Závět: na různé a rychlé ukládání je dobrý a užitečný, ale různé fígly dodělám raději jazykem HTML
ramon
Profil *
Stránku nemusíte ukládat.Když se podíváte na náhled v prohlížeči, tak v adrese uvidíte, že soubor je umístěn ve složce "Temp\preview\" i s obrázky a vším obsaženým na stránce.
Loki...
Profil *
Hele...jestli chceš dělat www stranky jako v BlueVoda tak si stáhni program WYSIWYG Web Builder!! Je to úplně to samý...! ;-)
Anonymní
Profil *
Kde stáhnout češtinu do Blue voda?
La'da Kružík
ppooler
Profil
čeština zatím neexistuje...
Lucie
Profil *
S BlueVodou jsem zkoušela pracovat a nezdá se mi špatná. I když je to můj první program. Zkouším nějak udělat www stránky, ale stále si s tím nevím rady. V čem je to nejlepší pro 100% začátečníka, jak to dát na net a spol... mohli byste mi prosím někdo poradit? Napište na: L.felicitas@seznam.cz
Moc díky, s pozdravem Lucie.
ppooler
Profil
Jsem sice taky začátečník ( před 2 měsíci jsem nevěděl o tvorbě www nic),ale docela rychle se učím :) - a v tomhle bych mohl poradit,- pokud Ti nevadí ,že budeš mít nekvalitní ,a nevalidní kód ,tak se v Bluevodě dají (graficky) udělat hodně pěkné stránky...

...ale řešil bych to spíše přes fórum...
martula
Profil *
Prosim muze mne negdo poslat navod na Bluevoda nebo mi osvetlit vice nejasnosti na icq 213245429:) nak mi to nefaka i gdyz by to melo pry byt jednoduchy...diky....
sollitare
Profil *
[b][/b]...jak publikovat svoji website na webu,stahnul sem si blue vodu,zhotovil navrh my website ale jak dal,pls help....sollitare@centrum.cz
sebi16
Profil
a nahodou cestinu do web page maker v2???
www.ravafol.sk
Profil *
Pozdravujem vas. vsetky stranky ktore som stvoril su v bluevode. staci mrknut na www.ravafol.sk. ale mam drobny problem ked to otvorim v firefoxe rozhadzuje to text na vacsie medzeri riadkov a preto to musim upravovat graficky aj pre firefox. ak viete pomoct v tomto probleme poslite info na ravafol@ravafol.sk. inac celkom fajn program. A CO JE DOST PODSTATNA VEC DO HTML SOM NEVEDEL ANI ZATNUT ALE CLOVEK SA POPRI TOMTO PROGRAME AJ TO NAUCI. pekny den prajem. url=http://ravafol.sk]Text odkazu[/url]
Mila
Profil *
www.ravafol.sk
Jak klikám tak nic.
Po týdnu jsem ji opustil, bluevodu.
Školník
Profil
www.ravafol.sk v tom odkazu byla tečka navíc.
fewfwe
Profil *
wefqwefqwefewfew

fweqfewfewfwqfew
www.ravafol.sk
Profil *
Aaaaaa moja chyba. Skutocne som dal do odkazu o tecku viac. www.ravafol.sk
koudi
Profil
www.ravafol.sk
Takže ty nabízíš 'kvalitní' webdesign a přitom to všechno děláš v bluevoda? no potěš...
fewfwe
Profil *
wefqwefqwefewfew

fweqfewfewfwqfew
fewfwe
Profil *
wefqwefqwefewfew

fweqfewfewfwqfew
fewfwe
Profil *
wefqwefqwefewfew

fweqfewfewfwqfew
fewfwe
Profil *
wefqwefqwefewfew

fweqfewfewfwqfew
fewfwe
Profil *
wefqwefqwefewfew

fweqfewfewfwqfew
www.ravafol.sk
Profil *
koudi netvrdim ze kvalitny ale staci. ak sa budem venovat webu naplno tak to bude vyzerat inac, ale vyrabam web len amatersky. Apropo ale rad pokecam
[b][/b]
Anonymní
Profil *
jak s tim pracovat????? napiste mi to prosim na Dr.Zadek@seznam.cz diiiiiiiiiiiik
Ajoslav
Profil *
Nejde mi vytvořit odkaz v "Textarea", poraďte prosím na selska7@seznam.cz
Renek
Profil *
Ahoj vsici.

Dival jsem se taktez na BlueVoda. Je to pelkny, ale maximalne na zakladni webdesign. Pri praci s PHP nebo jinym skriptovanim uz to chce znat neco navic. Ja to beru jako vhodny doplnek pro jednoduche generovani menu, ktere je funkcni i na Linuxu. Nedela specificky kod pro MSIE. Publikovani WEBu nepouzivam. Radeji mu v TEMPu seberu preview a to si pak upravim.
Skoda, ze to neni pro Linux. Windows u mne pouze dozivaji. Jinak WWW editoru je spousta a visualnich take. Osem visualni editor vzdy bude mit neco pro i proti. Bude si generovat neco sveho ... Ja pouzivam NVU, Quanta a jsem maximalne spokojen. Pro grafiku GIMP a InkScape.

Renek
RiZe
Profil
Jak tak čtu, tak koukám, že to má být editor pro začátečníky, ale ani začátečníci mu moc nerozumnějí. Osobně bych to tohoto editoru nešel. Raději se podívejte na www.jakpsatweb.cz a pak zkuste třeba PSPad, jEdit atp.

S BlueVodou
1) se nic nenaučíte
2) jelikož není česky, ne každý bude rozumět ovládání
3) vznikne nevalidní kód
4) o vyladění pro různé prohlížeče snad ani nebudu mluvit

Když se naučím HTML a CSS ( asi 2 týdny času ) na "nějaké" úrovni
1) budu mít radost z toho, že jsem si to vytvořil
2) budu mít nad kódem absolutní kontrolu ( což může být i nevýhoda :-)
3) můžu si vybrat z velkého počtu editorů a i kvalitní seženu zadarmo
4) ... atp.

Pokud se chcete zabývat tvorbou webu, stejně zkončíte u výuky HTML a CSS a kdejakých vymožeností (PHP, JS...). Je to ovšem můj názor, tak mě za něj nekamenujte :) . Já jsem začínal s FrontPagem a teď si píšu kód "růčo".
Renek
Profil *
Ahoj.


Take jsem zacinal s FrontPage Express :-) Blue Voda ma kod ve frome HTML a CSS. Alespon ten zaklad. Kdyz budes delat WEB nebo programovat, stejnak anglicky zaklad musis umet (prikazy a znacky HTML nejsou cesky).
Co jsem zkousel, tak zatim BlueVoda vse co udelala tak fungovalo pod Win (MSIE) i pod Linuxem (FireFox). Pravdou je, ze se tim clovek WEBy delat nenauci. To musim plne souhlasit. PSPPad nepouzivam, nejak mi neprisel na chut. Ja pouzival "1st page 2000" nebo "codepad". Na prekodovani do ISO-8859-2 jsem pouzival "PHPEditorIDE".
Mas plnou pravdu. WEB Editoru je spousta a hodne jich je free. Jen si vybrat a stejnak ten HTML kod a CSS se bude muset clovek naucit. Nemuze byt jen u editoru BlueVoda. To rovnou muze delat WEB v MS Word :-)

Renek
RiZe
Profil
To rovnou muze delat WEB v MS Word :-)
někdo to tak dělá

PSPPad nepouzivam, nejak mi neprisel na chut.
to je individuální. teď si zkouším hrát s jEditem a stahuju Eclipse, uvidím :))


Alespon ten zaklad. Kdyz budes delat WEB nebo programovat, stejnak anglicky zaklad musis umet (prikazy a znacky HTML nejsou cesky).
těch pár slovíček je lehké se naučit, nebo alespoň co znamenají. Ne vždy pomůže pouze znalost jazyka, když uvidím nějakou PHP fci, třeba strlen, nebudu hned vědět co znamená, ani s angličtinou ;-)
« 1 2 3 4 5 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0