« 1 2 3 4 5
Autor Zpráva
Renek
Profil *
Jasne. Nic osobniho :-)

Testoval jsem taktez shareware (CC studio - http://www.programmingmsaccess.com/ProductReviews/Code%20Charge%20Stud io%202%20Review.htm). Bohuzel neni free. Je to individualni. Ja ted pouzivam Quantu a NVU (nekdy BlueFish). Generatory mne nejak netahnou. Casto to dela spis binec nez to co ma :-)

Je to spis vhodne pro vyuku nekam do skoly, kde ucitele ukazi, jak se tvori WEB. Nebo pro zacka, aby si udelal svou WWW stranku.

Renek
HonzaB
Profil
Zdravím všechny přítomné. Rád bych Vás poprosil o radu. Dostal jsem za úkol udělat web stránky z předmětu aplik. software. Předem upozorňuji, že jsem čistě uživat a stránky jsem dělal poprvé. Stránky jsem si udělal v bluevoda a ten soubor má koncovku .bvp. Poraďte mi někdo prosím jak ten soubor dostanuna sweb.cz? už se o to pokoušim asi dva večery a stále mi to nejde. Dekuju, Začínám z toho být tak trochu už šedivý :-)
ppooler
Profil
pročti si tuto diskuzi,je tam odpověď...
mr.cool
Profil *
Jste teda fakt rychlí, já už BlueVodu používám skoro rok...(prej novinka)
To HonzaB: Je víc způsobů. Nejlehčí je asi dát Publish page in browser, a tam dát uložit jako .html...
Nebo zobrazit, html kod, a přenýst ho do poznámkovýho bloku...
Vladimír
Profil *
V BlueVoda zkouším vytvořit vícestránkový web. Přemýšlím jak udělat, aby shodné grafické prvky na stránkách byly nadefinovány jen jednou. Např. záhlaví s tlačítky aby bylo sdílené pro všechny stránky. Jinak se při procházení stránek v prohlížeči musí natahovat celá grafika vždy znovu. Je potřeba to dopracovat v nějakém HTML editoru?
jáča
Profil *
newim jak udělat v bluevoda kategorii....poraďte pls někdo.....
O'Neill
Profil *
Já jsem si to tak projížděl a testoval a něco jsem stvořil a dostal to i na web. Problém je (podívejte se sami www.nemesis-delta.ic.cz) v tom, že obrázky a všechno ostatní se v pohodičce načetlo ale obrázek pro tlačítka do menu se ne a ne zobrazit. Přepsal bych to v texťáku, bohužel to neumím. Pokud budete někdo vědět co s tím, tak mi dejte vědět sem nebo na EnterpriseD@seznam.cz
O'Neill
Profil *
jej sorry - připletla se mi tam závorka - je to www.nemesis-delta.ic.cz
robii
Profil *
To nezobrazování tlačítek mě taky straší pomozte někdo:(
Anonymní
Profil *
Zdravím tak sem to taky našel ale vůbec me to nejde su na to asi fatk tupej můžete mě poradit kro po kroku jak to vytvořit když to totiž vytvořím a dám to na web tak mě kolem toho naskákají nějaký jiný znaky a různý věci nevíte jak to odstranit potřebuju poradit prosím pište sem nebo na ICQ 331-655-798 díky moc
salam
Profil *
tak tenhle programek je upe nejlepsi kouknete co jsem s nim vytvoril www.salam.ic.cz
koudi
Profil
salam
Ano, vskutku super dílo (viz obr).


Ukázka
Max-ayne
Profil *
Tak tak koukam .... drsne si to tu davate .ja BV pouzivam asi uz od minuliho zari... je to drsnej vo.b s prevodem formatu ... ja to hazu pres pspad a tam to upravim ...jak tlacitka ,obrazky tak dalsi blbustky a sem spokojen......nekde sem cetl i o prevodniku .bvp na .htm ,ale zas tak zhavy bych to nevidel...
Novák
Profil *
Program je dobrý,ale samozřejmě nějaká úprava kódu je třeba,ale základy html za 2 hodiny snad každý pochopí.
holuša
Profil *
čus,potřeboval bych poradit.Jak mám V BlueVoda propojovat stránky hypertextem?Odepište prosím na můj mail: MrKolouchvseznam.cz


předem díky Radek
natalia
Profil *
Dobry den chcela by som sa spytat ci sa neda take nieco ako vytvorit si web v Blue vode a potom to prekopirovat na vlastnu stranku?alebo aspon tie subory.Chcela by som si usetrit pracu,viete moc sa v html a podobnych zalezitostiach nevyznam, a tak by som bola velmi rada keby mi niekto vysvetlil ci vobec mam pracovat s blue vodou a ak nie tak aky program-kvalitny:-) mam na tvorbu web stranky pouzit.Vopred Ďakujem za odpoveď:-)
ravafol
Profil *
Natalia - po stvoreni v Bluevode stlac prave tlacidlo mausa a dole otvor kod. Ctrl-A a ctrl-C. Otvor text editor a ctrl-V. Potom len ulozit ako a kde len chces. Nezabudni na koncovku html alebo htm. Dalej sup ho na web cez FTP clienta. No a delej uz len kukat na webe.
ravafol
Profil *
Natka - este ak nechces zobrazovat trapne okienka windowsu pri obrazkoch, vloz na zaciatok kodu v text editore nasledujuce: <META HTTP-EQUIV="imagetoolbar" CONTENT="no">[b][/b] samozrejme nezabudni pre dobre zobrazovanie pismenok nasledujuce: prave tlacidlo mausa - page properties - kolonka character set a tam dopis: windows-1250
natalia
Profil *
ravafol-myslim ze som to pochopila,no neviem najst ten text editor.navigoval by si ma pls,kam mam ist ak sa k nemu chcem dostat?:-)
ravafol
Profil *
Natka - otvor si nejaky dokument kde to chces uloziť, stlac pravy maus - novy - textovy dokument " alias: editor "

Ak chces este nieco pomoct napis na ravafol@ravafol.sk lebo nechodim sem casto.

http://www.ravafol.sk/kontakt.htm
« 1 2 3 4 5
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0