Autor Zpráva
clousseau
Profil
Ahoj,
prosím o radu, nejsem v JS moc zběhlý :-(

Mám SELECT box, resp. několik, potřebuji, aby tento SELECT BOX byl uživateli skrytý, ale potřebuju ho submitnout tak, jakoby na něj uživatel kliknul. Nejspíš by to šlo napsaním správné funkce setVal(,,).

Jde u tuto stránku: http://www.blesarna.cz/select_category_f.php

Chci, aby došlo k submitu po kliknutí na linky, tedy submitnout správnou hodnotu OPTION


<script type="text/javascript">
function SubmitBoxes(N)
{
    $('#catformbox').val(N);
    $('#catform').submit();
}

function setVal(what, val, sub)
{
SubmitBoxes(sub);
}

</script>

        <form name="catform" id="catform" action="select_category_f.php" method="post">

                <input type="hidden" name="csrftoken" value="{_CSRFTOKEN}">
        <input type="hidden" name="action" value="process">
        <input type="hidden" name="box" value="" id="catformbox">
        <input type="hidden" name="cat_no" value="{CAT_NO}">

              <select name="cat{boxes.I}" class="box" size="15" onClick="SubmitBoxes({boxes.I})" style="width:150px;">
<!-- BEGIN boxes -->
                <option value="{boxes.cats.K}" {boxes.cats.SELECTED}>{boxes.cats.CATNAME}</option>
<!-- END boxes -->
              </select>

<!-- BEGIN boxes -->        
            <a class="cat_main{boxes.cats.ACT}" href="" onClick="setVal(cat{boxes.I},{boxes.cats.K},{boxes.I})">{boxes.cats.CATNAME}</a>
<!-- END boxes -->

        </form>
clousseau
Profil
Možná jsem špatně, nsrozumitelně vysvětlil v čem můj problém vězí nebo co chci udělat.

Ta stránka se chová tak, že nejdříve se zobrazí první select box, po kliknutí na option se stránka refreshne a zobrazí se původní select box se zvoleným option a k tomu další select box.

Přesně to samé chování potřebuji udělat, ale využitím linků a ne select boxů.

Děkuji za jakékoliv nakopnutí
CZghost
Profil
clousseau:
po kliknutí na option se stránka refreshne
Nebylo by to lepší přes AJAX? Nemusíš pak refreshnout stránku ;-) Kdyžtak se podívej sem: http://jaknajquery.cz/ajax-a-jquery/

Tato stránka mi docela pomohla při hledání způsobu, jak měnit obsah stránky v závislosti na změnách hodnot prvků formulářů bez znovunačítání stránky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0