Autor Zpráva
SirDoxik
Profil
Dobrý den, potreboval bych udelat takoveto "okno" ale vubec nevim kde zacit. Po kliknuti na tlacitko by se melo obevit. HTML a CSS umim a JS jsem planoval zacit. Prosim pomozte mi s tim. Predem dekuji.

CZghost
Profil
A co strýček Google?
SirDoxik
Profil
hledal jsem ale vubec nevim jak to zprovoznit
CZghost
Profil
No a zkoušel jsi aspoň něco? Já lightbox ještě nezkoušel, taky jsem ho ještě nepotřeboval a asi ho hned potřebovat nebudu. Jinak myslím, že lightbox se tu na diskusi už taky řešil: Zadej do vyhledávacího políčka lightbox, odškrtni políčko Googlem a klikni na Hledat. Nevím, jak tady mám udělat odkaz na interní vyhledávání diskuse (formulář odesílá data POSTem, v URL není dotaz vidět)...
Taps
Profil
SirDoxik:
hodil by se odkaz na živou ukázku
CZghost
Profil
Taps:
Kdyby aspoň řekl, že něco zkoušel, takhle víme prd, jestli vůbec něco dělal.
Beginner
Profil
Co takhle zkusit fancybox? http://fancyapps.com/fancybox/. Je to hodně jednoduché.
Chamurappi
Profil
Reaguji na CZghosta:
To jsou teda úžasné rady, jedna je „najdi si to“ a druhá „nic o tom nevím, hledá se takhle“… když sem někoho pošle vyhledávač, bude z toho určitě nadšený.
Podobné příspěvky nepiš.


Reaguji na SirDoxika:
Po kliknuti na tlacitko by se melo obevit. HTML a CSS umim a JS jsem planoval zacit.
Kliknutím na tlačítko změníš něčemu třídu, tzn. onclick="document.getElementById('ídéčko').className = 'nová-třída';". Zbytek je HTML a CSS, které umíš. Nastyluj si blok, aby vypadal tak, jak chceš při kliknutí, všechny styly měl závislé na té jedné třídě, tu pak ze samotného HTML smaž a nastavuj ji zmíněným onclickem.
Str4wberry
Profil
Lightboxová vstupní stránka ihned po načtení

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0