Autor Zpráva
Peyton
Profil *
Dobrý den,
řeším následující věc:

mám v databázi uležené odkazy na jednotlivé stránky a fotografie na mém webu. Těchto odkazů jsou prakticky tisíce.
Jelikož se jedná o databázi částečně historickou, potřebuji nyní vyzkoušet, jaké fotografie z ní existují a jaké nikoliv.

Jde mi to tedy o to, abych si načetl každý zýznam s url adresou na ni a testnul, jestli ona fotka na serveru existuje, nebo neexistuje a zaznamenal si někde vedle výsledek.
Napadá někoho řešení?
grimword
Profil
https://www.google.co.th/search?client=opera&q=php+if+file+exist&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#channel=suggest&q=php+file+exist
Peyton
Profil *
To mě samozřejmě napadlo takto, ale nevím, zda mi běžný 15sekund limit běhu php skriptu bude stačit.
Jsou to tisíce filů, které musí zkontrolovat.
Tori
Profil
set_time_limit nastavte na nulu. Jestli to na serveru nejde, můžete použít lokální kopii databáze, nastavit si neomezený limit běhu skriptu, a místo file_exists používat get_headers - zkontrolujete, jestli vrací hlavičku HTTP 200 OK, nebo HTTP 404 Not Found.
1Pupik1989
Profil
Nebo to jde jakoby rekurzně. Načte se prvních třeba 100 url, zkontrolují se a nnásledně se provede přesměrování stránky, akorát se změní parametr v url. Parametr v url bude offset pro db. Tímto jsem řešil také nějakou kontrolu a chtěl jsem progress bar.
Taps
Profil
Peyton:
zkus program Xenu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0