Autor Zpráva
Tomáš123
Profil
Ahojte, dúfam, že nie som otravný a že nevadí, že dneska sa pýtam na všetko možné.

Tentokrát mám otázku: Ako na tomto webe zaistiť, aby pri otvorení na väčšom monitore nebolo menu inej veľkosti?

Spresnenie: Keď tú stránku otvorím na veľkom monitore, tak menu je o niečo vyššie t.j. trčí z vytýčeného priestoru a nevyzerá pekne. Po približovaní sa mení: veľké -> akurát -> malé (vidno bielu čiaru, čo tiež nevyzerá pekne) -> veľké atď.. Ja by som chcel dosiahnuť, aby bolo menu vždy rovnako vysoké vzhľadom na okolie, resp. aby div pod ním bol vždy nalepený hore. Komplikovať to môže fakt, že menu je fixné.

Skúšal som:
line-height: 3.2em; /*bude lepšie použiť pixely? */
a takisto aj:
padding: 1em;

ale stále pozorujem rovnaké výsledky... Vedeli by ste mi poradiť, čo robím zle a ako docieliť požadovaného výsledku?

Ďakujem za rady.
Bubák
Profil
U mne menu zlobí úplně jiným způsobem, pod menu je mezera, po reloadu zmizí.
Dej odkaz na screenshot (nebo na malůvku), jak má menu vypadat a pro srovnání odkaz na menu, které trčí z vytyčeného prostoru a nevypadá pěkně.
Též je vhodné napsat, v jakých prohlížečích jsi zkoušel a ve kterých se problém projevuje.
Tomáš123
Profil
Bubák:
Ďakujem za reakciu...
Problém sa prejavuje v prehliadačoch IE a Chrome, Mozilla problém nemá a Operu som neskúšal. Refresh sa u mňa neprejavuje ani v jednom prehliadači.

Takto to vyzerať nemá a takto by to vyzerať malo...

PS: Doména uvedená hore nefunguje, je nová, viď hlavička prehliadača.

Ďakujem, za pomoc a ešte keď som použil line-height, tak sa to na veľkom monitore úplne rozbilo (menu bolo veľmi vysoké).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0