Autor Zpráva
divady
Profil
dobrý den, chtěl bych se zeptat jak by šlo udělat vysouvací element na straně stránky. zde posílám ukázku http://www.kalhotky.cz/, vysouvací blok se nachází na levé straně stránky.
chtěl bych něco podobného vytvořit na svojí stránce ale nenapadá mě jak by to šlo.
Zechy
Profil
Já to posledně řešil přes jQuery funkci animate. V základu mám div o nulové šířce, když ho mám zobrazit, tak nastavim v tu chvíli na ten prvek animate do 250px.
divady
Profil
Zechy:
zkoušel jsem to udělat tak to
<div style="overflow: visible; position: fixed;  height: 215px; left: 0px; z-index:1000;">

    <div id="garance" style="overflow: visible; width: 388px; height: 210px; display: none; float:left">
        <h2>
            <span style="font-size:24px;"> 100%</span><br>
            GARANCE K ZAKÁZKÁM
        </h2>
   

    </div>
    <div onclick="jQuery('#garance').animate({width:'toggle'},1200); jQuery('#otevrit,#zavrit').toggle();" style="cursor :pointer; float:right">

        <div id="otevrit" style="width: 50px; height: 210px;">
            <p><nobr>100% GARANCE ZAKÁZEK</nobr></p>
        </div>
        <div id="zavrit" style="width: 50px; height: 210px; cursor: pointer; display: none; float:right"><p><nobr>100% GARANCE ZAKÁZEK</nobr></p></div>

    </div>
</div>
tady je ukázka http://servis.abczakazky.cz/zkouska/
ale dělá mi to divnej text pri otevírání, nevíte co s tim?
jenikkozak
Profil
Nevím, který z divných textů máš na mysli. Pokud chceš, aby obsah toho boxíku neměnil v průběhu otevírání zalamování řádků, nastav mu šířku a obalu overflow:hidden pro ořezání skrytého obsahu.
rafej
Profil
divady:
Divné je to proto, že měníš šířku prvku. Šířku neměň a místo toho u celého divu měň pozici.
Ve skrytém stavu bude
left: -"šířka prvku garance"px

při zobrazení bude
left: 0px

Velikost si spočítej sám, může být potřeba připočíst také padding (a)nebo border.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0