Autor Zpráva
Arha
Profil *
Dobré ráno,
mám v hlavě takový návrh a rád bych ho přenesl do použitelné podoby. Nejsem žádný zkušený v programování, proto jsem se chtěl zeptat tady. Jak moc obtížné by bylo vytvořit knihu návštěv? Byly by na stránce vždy vidět dva listy, jako když otevřete knihu. Byly by tam jednotlivé řádky a na každý řádek by mohl člověk něco napsat. Omezení by bylo počet slov a musel by dát i jméno. Automaticky by se tam pak objevilo i datum. Asi takto: 14.5.2014 - Jan Novák - Jste super! ... A na další řádek zase další, někdo jiný. Omeení by tam bylo proto, aby každý mohl napsat maximálně jeden řádek. Řádků by bylo 15, takže jakoby 30 celkem. Bylo by super, kdyby tam šlo listovat, až to bude plné. Prostě taková typická návštěvní kniha jako v restauraci, kdy můžete napsat svoje připomínky nebo vzkazy.

Bylo by to náročné? Sám vím, že to nezvladnu, proto jsem se chtěl zeptat tady. Pokud je někdo schopný to udělat, byl bych rád. Můžu nabídnout i finanční odměnu.

Celá stránka by pak obsahovala jen toto + header s logem, které mám a footer, pak samozřejmě tlačítko pro Facebook, ale to je jen drobnost. Plus by mne zajímalo, zda by to šlo "naroubovat" na nějakou Wordpress šablonu.

Jinak, ještě pro úplnost, webhosting mám na Endora.

Díky!
Destiny_1
Profil
Na tohle by měly stačit základní znalosti znalosti php. S Wordpressem moc zkušeností nemám, ale podle mě by neměl být problém vytvořit stránku v administraci Wordpressu a návštěvní knihu vnořit do stránky přes iframe.
Arha
Profil *
Destiny_1:
Bohužel, phb jde zatím mimo mě, proto někoho hledám..

Návrh mám tady, změní se vlastně jen textura stolu a toho sešitu/knihy

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0