Autor Zpráva
caledon
Sk8boarding in UL
Sk8boarding in Ústí nad Labem. ... WebZdarma.cz. Klikni. Sk8boarding in Ústí nad
Labem. Máte vypnutý Javascript. Na stránky se dostanete tudy.
www.sk8unas.wz.cz/ - 4k - Archiv - Podobné stránky

todle mi vypíše Google, když si v něm vyhledám sk8unas... Nevíte někdo jak mám ten text (WebZdarma.cz etc.) odstranit a dát tam takový jaký chci?

Myslim, že sem na JPS.cz četl, že se to dělá meta tagy, to sem udělal, ale pořád to tam je...
peta
Profil *
caledon vyhledavac google si prohledava webku a zkopiruje prnich par radku, ktere najde. Shodou okolnosti mas prvni reklamni baner a bylo by fajn dat dam neco predtim v CSS jako visibility:hidden , mozna ze to google bude povazovat za viditelne.
Nebo to muzes napozicovat do bloku pod baner, ale v dokumentu pred banerem.
Nebo vytvoris blok 1,1 s overflow hidden... A tam das nejaky svuj text.

A uplne nejlepsi je registrovat se na google a nastavit si vyhledavac, co ma zobrazovat a jake stranky.
caledon
peta
asi to udelam pres tu registraci... diky
Petra
Rozhodně nepoužívej nic jako visibility:hidden a jiné text skrývací metody. Mohlo by se ti stát, že už se ve vyhledávačích nenajdeš vůbec. Žádná registrace ti v tomhle nepomůže.

V tomhle případě by zřejmě stačilo prodloužit meta description, který Google vypisuje na začátku, je krátký, takže přidává ještě navíc. Reklamu wz.cz můžeš dát do kódu dolů a napozicovat nahoru, ale to je zbytečné, z té je tam jen to "klikni".

Celý textový obsah pak kromě nadpisu, který se zobrazí tvoří už jen "Máte vypnutý Javascript. Na stránky se dostanete tudy". Je hezký, že mám vypnutý javascript, i když ho vypnutý nemám. Každopádně ta alternativa by se dala udělat tak, že by se tam jeden ten obrázek vypsal normálně bez javascriptu. Pravděpodobně se zobrazí jakýkoliv jiný text, který tam napíšeš místo téhle věty.
peta
Profil *
Petra je videt, ze nemas registraci na googlu :)
Petra
No možná jsem spíš jen nepochopila, o jaké registraci mluvíš. Nicméně žádnou registraci, která by umožnila dát si k jakémukoliv klíčovému slovu (a navíc i k těm, která ani "neznám") popis, který se v Googlu zobrazí neznám. Nehledě na to, že tohle je prostě potřeba řešit přímo na stránce, pokud to jde a pak až přilepšovat někde jinde. Protože na ostatních vyhledávačích to pak bude vypadat stejně.

Mimochodem jak to teda funguje? Tvá stránka asi "registrovaná" taky není ne?
caledon
Petra
Je hezký, že mám vypnutý javascript, i když ho vypnutý nemám. Každopádně ta alternativa by se dala udělat tak, že by se tam jeden ten obrázek vypsal normálně bez javascriptu.

to jako, že pod en JS obrazek napozicuju dalsi?, kterej tam bude porad? To me nenapadlo...
Acci
caledon
Proč jsem ti na http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=7&topic=14 733 radil, jak se zbavit toho neexistujícího odkazu zbavit, když jsi to nepoužil?
caledon
Acci

no zkoušel sem to, ale něco se mi u toho podělalo, nevím už co to bylo, proto sem to tam nechal, ale plánuju tam (index.html) a ještě na pár dalších stránkách upravit hover u některých odkazů, takže ten odkaz tam bude, ale bude neviditelný...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0