Autor Zpráva
guguprsk
Profil
Zdravím, na těchto stránkách http://koifest.wz.cz/zkouska.html bych rád používal like box od facebooku na zveřejňování novinek. Je mi jasné, že nějaký redakční systém by byl lepší, ale v organizačním týmu jsme časem začli psát všechny důležité věci především na facebook a nikomu už se nechcou zveřejňovat i na stránkách :) Proto tohle zváštní řešení alá dvě mouchy jednou ranou :)

Stinná stránka věci je, že to nevypadá zrovna dvakrát dobře. Chci se zeptat, dali by se nějakým fíglem alespoň schovat ty bílé čáry? Změna barvy písmá na bílou je asi pasé, že?

Předem díky za všechny rady.
SpatnaKlavesnice
Profil *
Spis bych se vydal cestou Facebook api. Sam o tom moc nevim ale urcite pujde nejak vytahnout ty prispevky.
snazimse
Profil
Bílé čáry máte na mysli ohraničení? Jinak v praxi, se to moc nepoužívá,co uvádíte.
guguprsk
Profil
Ano, to ohraničení nahoře a dole.
jenikkozak
Profil
Pokud jsem to správně pochopil, má ten web vlastně jen kopírovat obsah z Facebooku. Má takový web vůbec nějaký význam, kromě toho, že lidem s vypnutým zobrazování obsahu třetích stran zobrazí jen prázdnou plochu?
xROAL
Profil
Facebook Graph API umožňuje spraviť niečo ako: https://graph.facebook.com/[ID stránky]/feed?access_token=[APPID]|[APP SECRET].
Na tejto adrese bude vygenerovaný JSON s verejnými príspevkami danej stránky. Musíš ale mať na Facebooku vytvorenú "aplikáciu" (aby si mal APPID a APP Secret).

Tento JSON obsahuje všetky dáta a je už teda len na tebe čo s nimi ďalej spravíš, či ako ich zobrazíš.
guguprsk
Profil
xROAL:
Díky. Aplikaci jsem vytvořil a dostal se k datům, ale moc to neřeší můj problém. Navíc jsem amatér a pořádně ani nevím, co bych měl s daty dělat.

Potřebuju "něco" co by mi příspěvky z fb hodilo automaticky na web, aniž bych pro to musel cokoliv udělat :) To ostatně splňuje řešení, které jsem zvolil, jen se mi nelíbí, jak to esteticky vypadá.
Taps
Profil
guguprsk:
pokud máš zájem tak bych ti zrealizoval řešení navrhované v [#6] xROAL
Joker
Profil
guguprsk:
Potřebuju "něco" co by mi příspěvky z fb hodilo automaticky na web, aniž bych pro to musel cokoliv udělat :)
Technicky by to přes API mělo jít, viz xROAL.

Prakticky se z hlediska obsahu (pokud vím) řešení, kdy v jednom komunikačním kanálu jen kopírujete obsah jiného, moc nedoporučuje.
(I když spousta firem to dělá, ale spíš opačným směrem: Zprávy z webu se automaticky rozkopírují na sociální sítě. Takže pak firma má třeba web, Facebook a Twitter a všude má to samé.)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0