Autor Zpráva
4li3n
Profil
Dobrý den,

pokusím se popsat, co řeším za problém.

Klient má obchodní síť v několika zemích. Přes administraci spravuje partnery v jednotlivých krajích, případně městech.

Já potřebuji interaktivní mapku:

- s proklikem na kraje, hover efekt (řešení tohoto není problém sehnat)
- s možností přidání bodů (měst), které budou mít textový popis (název města), s proklikem a hover efektem
- proklikové url adresy musí být editovatelné ve zdrojovém kódu, abych při načítání stránky mohl ovlivňovat, zda půjde kliknout na město, nebo se po kliknutí na město zobrazí výpis obchodních partnerů z celého kraje (když nebude k dispozici ve městě)
- vyžadováno jiné než flash řešení

Někdo nějaké tipy jak to zpracovat? Případně jsem ochotný toto zadat jako zakázku za předem smluvenou odměnu (je mi jasné, že to nebude za 200 Kč)

Díky za zprávu.
Darker
Profil
Nedávno jsem něco podobného potřeboval a využil jsem mapper.js. Není moc modulární, ale je určený přesně k tomu, co potřebuješ.

Mapper.js používá na vykreslování canvas. V zásadě přes tvůj obrázek automaticky napozicuje canvas, načte si mapu a vykresluje efekty.
4li3n
Profil
Díky za tip,

jediný problém, který bych v tom viděl, je licence pro komerční využití. Píšou, že jsou k dispozici, tak uvidíme, co mi napíšou jako odpověď.

Šel jsem si pro radu, protože podobných řešeních jsem hotových pár našel. Rád bych ale radu od někoho, kdo už něco používá, aby bylo jasné, co to umí a jaké tam jsou možnosti...
Str4wberry
Profil
Já něco takového řešil před časem přímo v CSS.

Body s popisky na mapě
4li3n
Profil
Pěkné řešení, tak teď už asi jen pár hodin trápení a snad to dám dohromady...

Díky moc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0