Autor Zpráva
petrkostal
Profil
Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit s problémem, jak ve wordpressu zařídit, aby bylo možné odesílat soubory na server návštěvníkem stránky? Po použití pluginu Wordpress File Upload, mi to po snaze odeslat větší soubor vyhazuje chybu :
"Upload failed! The duration of the upload exceeded the time limit of the server. Please contact the administrator.

The upload time limit of PHP directive max_input_time is preventing the upload of big files. PHP directive max_input_time limit is: 30 seconds. To increase the limit change the value of the directive from php.ini. If you don't have access to php.ini, then add the following line to your .htaccess file: php_value max_input_time 500 (adjust the time according to your needs) The file .htaccess is found in your website root directory (where index.php is found). If your don't have this file, then create it. If this does not work either, then contact your domain provider."

Pomocí jiných uploaderů to také hází error.

Zkoušel jsem tedy hledat a narazil jsem na radu ohledně vytvoření souboru php.ini, kde budou zapsány příkazy. Bohužel se nikde nejeví žádné změny. Druhá rada týkající se vytvoření souboru .htaccess také nelze, neboť mi to hosting nedovolí.

Neví prosím někdo, co s tím? Vůbec si nevím rady.... Nebylo by od věci nahrávání souborů i na nějaký externí server, ale potřebuju, aby se se souborem nahrál i popisek souboru,vytvořený uživatelem a já pak mohl soubor bez problému stáhnout.

Budu vděčný za každou radu. Předem díky
Taps
Profil
Jak velky sobour potrebujes nahrat? Limity souboru jsou nastaveny v konfiguracnim souboru php daneho hostingu
petrkostal
Profil
Soubory do 200Mb
Taps
Profil
petrkostal:
Lepsi by to bylo resit na urovni FTP
petrkostal
Profil
Já jsem v tomhle poměrně nováček... to se dá zrealizovat jakým způsobem? Také přes nějaký plugin/klienta ?
Keeehi
Profil
petrkostal:
Druhá rada týkající se vytvoření souboru .htaccess také nelze, neboť mi to hosting nedovolí.
No s tím ti přece my nemůžeme pomoct. Když nedovolí, tak nedovolí. Můžeš změnit hosting. Ale to že u jiných hostingů můžeš vytvořit soubor .htaccess ještě neznamená že v něm můžeš ovlivnit i nsatavení PHP.

Taps:
Lepsi by to bylo resit na urovni FTP
To by jít mělo. Předpokládám, že to ke svému provozu bude potřebovat javascript, flash, javu nebo něco podobného. Což vytváří nějaké závislosti.

Nejlepší by bylo kontaktovat webhosting a požádat o zvýšení limitů.
Taps
Profil
petrkostal:
http://wordpress.org/plugins/tags/ftp
jefisale
Profil
Ahoj. Nez o tom zacnes přemýšlet dej si prosim pozor na hack. Soubory uzivatele schovají za jakekoli pripony. Treba i obrazky a je po tobe:) Mame na to s kolegou vlastni script a php i s ukazatelem procentualniho uploadu /graficky bar. Nicmene stravili jsme na tom dost casu. Pojud mas zajem pomuzeme nicmene neni to slozite.
1. Upload je jednoduchy scritp.
2. Musis poresit napadeni serveru = php ti musi soubor prejmenovat . Zazipovat . A ulozit na dobre zabezpeceny adresar. / jen nase reseni nerikam ze to tak byt musi
3. Uzivateli pred uploadem zadej pivinny email a prezdivku. Drtiva vetsina napise fake ale dost volu to odradi nehlede na to ze nas script hlida zakazane koncovky emailu. Napriklad .ru .xx .xa a takovy.
4. Dale script na cisteni odkazu po x dnech. My mame 366 :)
5. Logovani ip adresy k uploadu. Ono jsou proxy sice ale deti co v cesku delaji binec je moc pri primem uploadu nepouziji. Ip ktera nahrala soubor s cadnym obsahem jednoduse zabanujes.

Pokud chces pomoct napis poradime

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0