Autor Zpráva
gero
Profil *
Ahoj napadlo mne že bych si mohl vytvořit vlastní chat komilunkator zpusobem že by někdo napsal zpravu dal odeslat člověku 1nebo2 pote by se zprava zkopírovala do emailu a odeslala na příslušný email kde by se zprava otevřela zkopíroval se text a vložil by se do textarea v html na pc 2. Lze to provédst případně jak?
Marschmallow
Profil
gero:
V HTML nelze.
Je potřeba použít nějaký serverový jazyk - třeba PHP.
cink
Profil
Je několik možností, ale tomu, co jsi napsal, jsem nerozuměl.
Blueform - Odešle e-mail, který je nastaven na miniaplikace.blueboard.cz
Chatboard - obyčejná chatovací místnost
Shoutboard - vzkazníček na stránky
CZghost
Profil
gero:
Mám stránky, na který bych si potřeboval dát detektor pocitů čtenáře. Napadlo mě, že bych k tomu mohl využít webkameru a serverem vyhodnotit aktuální náladu čtenáře podle obrazu, skript každých pět minut opakovat, tato data ukládat do databáze a posílat je do americké NSA pro další zpracování. Rozuměl jsi mi? Asi ne... Takhle se teď nejspíš cítí cink a Marschmallow. Nehledej v tom žádný smysl, ukazuju ti, jak to vidí zhruba ostatní. Nedrmol, snaž se polopaticky vysvětlit, o co ti jde, potom možná polopaticky pomůžeme my tobě ;-)

Jinak Marschmallow má pravdu, pouze v HTML a Javascriptu to nezvládneš, budeš potřebovat server (nebo hosting) s Apache a PHP.

cink:
Z toho, co jsem pochopil, tak chce zkombinovat tyto aplikace do jedné, jejíž smysl však postrádám. Jestli jde o zálohování, potom stačí exportovat příslušné tabulky databáze do souboru. I když, na Blueboardu je záloha zajištěna, v tom případě stačí propojit stránky s touto službou.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0