Autor Zpráva
sitole
Profil
Ahoj, máme menší problém s programem který dokáže stáhnout soubor například .zip extrahovat a poté vložit do složky například "jenda"
Pro vás odborníky to nejspíše nebude problém ale pro mě jako amatéra ano.
Prosím tedy o nějakou stránku kde existuje pro takovouto věc návod.

Ještě to chci upřesnit.
Potřebuju tedy aby se přes program stáhl soubor třeba po zadání tlačítka "stáhnout"
A taky například menší obrázeček třeba pepíka..
A text jako upozornění.. nebo jednoduchý textík s návodem.

Hledal jsem různé návody pod tagem "C# Programování .exe souboru."

Ještě dodateček.. Ten soubor pokud možno by měl být ve formátu .exe :)

Předem děkuji za nápady návody či kritiku.. :)
scheras
Profil *
Jednoduchý způsob, který ale nesplňuje uplně přesně to, co chcete, je toto - www.instructables.com/id/Create-self-extracting-zip-and-rar-files/. Trochu složitější způsb je takový program napsat a pak zkompilovat (hledej C# compile exe nebo něco podobného).
sitole
Profil
Jo celkem dobrý nápad..
Ale když chci extrahovat soubory do
C:\Users\PC\AppData\Roaming
Ale když to budu chtít dát veřejně tak se každý nejmenuje "PC"
Myslíte že to půjde vyřešit?
Mike8748
Profil
sitole:
v C# to vyřešíš třeba pomocí volání
System.Environment.GetEnvironmentVariable("APPDATA");
Joker
Profil
A v tom samorozbalovacím archivu snad půjde použít konstanta %HOMEPATH% pro cestu k uživatelovu profilu (C:\Users\jméno, nebo C:\Documents and settings\jméno ve Windows XP).
Takže třeba %HOMEPATH%\AppData\Roaming.

edit:
Ale teda jestli bude fungovat konstanta %HOMEPATH%, bude fungovat i %APPDATA%, která vede přímo do toho \AppData\Roaming
sitole
Profil
Jo super všem moc děkuju.. ale nakonec mě došlo že to nic neřeší..

Potřebuju launcher který zapíná hru
Sám se umí aktualizovat a automat. stahovat nové packy z internetové stránky.
Taky textík..

Pokud by tohle někdo dokázal a byl ochoten pomoct prosím přidejte si mě..
Skype sitole2012

Jinak děkuji za ochotu..
CZghost
Profil
sitole:
Potřebuju launcher který zapíná hru
Jakou hru? To tu nenapíšeš? Spouštět ji můžeš přece přes zástupce na ploše, pokud je ta hra samostatnou aplikací. Jestli je jako doplněk v prohlížeči, potom ji můžeš jistě hrát přímo tam (tady bych očekával sníženou rychlost, která je ale na výkonných strojích zanedbatelně rozdílná).

Sám se umí aktualizovat a automat. stahovat nové packy z internetové stránky.
Trvalo mi trochu delší dobu, než jsem rozluštil význam tučně označeného slova. Ono se totiž plete pack a packa, pozor na to. Launcher by nemělo být težké vyrobit, pokud znáš základy programování v C nebo Javě a znáš technologii té hry, případně pochybuju, že není k sehnání, určitě už ji někdo vyrobil, je-li to hodně hraná hra.

Jenom si dovolím podotknout: Vím, že gameři mají odlišnou slovní zásobu, sám jsem částečně gamer, ale v češtině je lepší používat slovíčko balíčky, potom si to lehce někdo může splést s packou :-)
sitole
Profil
Ok :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0