Autor Zpráva
Patrik Müller
Profil
Dobrý den,
Zajímalo by mě jak vytvořit automatický php podpis na fórum

Ukázka zde : http://glowcraft.fakaheda.eu/podpis/view.php

Děkuji za pomoc.
Keeehi
Profil
Nejprimitivnější implementace může vypadat takto
$files = array("soubor1.png", "soubor2.png", "soubor3.png");
header('Content-type:image/png');
readfile($files[rand(0,count($files)-1)]);
Patrik Müller
Profil
<?php
header('Content-Type: image/png');
$im = imagecreatetruecolor(620, 30);
imagesavealpha($im, true);
$trans_colour = imagecolorallocatealpha($im, 0, 0, 0, 127);
imagefill($im, 0, 0, $trans_colour);
$input = array("Zdravím Všechny","Héééuréééka!","Stupidní výmluvy jsou to nejhorší, co můžete udělat...","Nesnáším, když někdo neumí nebo nepoužívá pravopis a ještě má stupidní výmluvy!","Google ještě nevypnuly! PŘEKVAPIVĚ!","Na Creepery pozor!","Když si zakládáš server, uměj aspoň trochu s pluginy!","V Minecraftu by mohly býti i letadla!","Důvěra je záludné slovo, ale hodně lidí jej zneužívá....","Pokud nechcete platit za WebHosting, založte si ho u Endory!","www.curse.com - krásně přehedný seznam pluginů","Poděkuj mi penězmi!","Karma je mi na nic, já chi PENÍZEEE!","O karmu se nežebrá!","Nemám rád, když je někdo sprostý, ale někdy jsou důvody, proč to říkat...","Angličtina je při nastavování důležitější, než si myslíš...!","Nevíte o pluginu, který by na server nepouštěl malé děti?","Nesnáším střílečky, je tam moc násilý, ale někdy si nějakou zahraji...!", "Dělat zuboženýho je ještě horší, než dělat chytrého!","Nesnáším, když někdo neumí s pluginama a potom toho lituje...","Přemýšlím, přemýšlím, ale stejně nic nevymyslím...", "Používat hlavu je celkem lidské...","Pokud máte zájem, rád se přidám do nějakého Minecraft projektu!","Přátele neseženeš jen tak, ty si musíš zasloužit...","Než se nás zeptáš, použij hlavu a strejdu Googla!","Nesnáším Twitter a Ask.fm, ale co se dá dělat...","Můj nejoblíbenější Youtuber je Gejmrovec a Černokněžník!","Pluginy vybírej obezřetně...!","http://plugins.bukkit.org - Koukni sem když scháníš pluginy","Napiš mi do PM, co by jsi chtěl za návod, sepíšu ho!","Vážně jsi tak naivní a myslíš si, že někdo z nás bude hrát na tvém serveru?","Pokud chcete, můžu Vám předesignovat web, ale nebude to zdarma!","Koukni se do návodů, než se nás zeptáš!");
$rand_keys = array_rand($input);
$font = arial;
imagettftext($im, 8, 0, 0, 10, $black, $font, $input[$rand_keys]); //$black proste funguje :)
imagepng($im);
imagedestroy($im);
?>

Zkusil jsem to jak jsem to našel na jednom fóru ale pořád to zlobí, nevíte kde je chyba ?

Díky moc...
Jan Tvrdík
Profil
Název fontu není v uvozovkách a proměnná black není definována.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0