Autor Zpráva
Doom4
Profil *
Potreboval bych s necim poradit , tuhle jsem si jen tak hral s AP a vytvoril toto
http://xchatscreeny.wz.cz/banner1.jpg mam problem nevim jak udelat aby ta ctyrka byla uplne stejne jako ten napis Doom ktery jsem ziskal pomoci mag. lasa , zkousel jsem si vyrobit vlastni vzorek a tim pak nasledne tu ctyrku prekryt , ale napise mi to pri nacteni vzorku ze doslo k chybe a vzorek nejde nacist :-( nevite nekdo jak udelat co nejdokonalejsi ctyrku ktera by se tedy podobala napisu doom ?
Flavius
Profil *
1. vytvoř nad tím obrázkem novou vrstvu
2. vyplň ji tím vzorkem (několikrát ho tam zkopíruj na místo té čtyřky, potom sluč vrstvy dolů, abys měl jenom pozadí, jednu vrstvu s tím bannerem a jednu se vzorkem), kdyžtak trochu to razítkem poškrtej, ať není vidět, že je to kopírované
3. vypni si zobrazení té vrchní vrstvy a v té s obrázkem vyber tu čtyřku (nejen to bílé, ale i okraje). Mimochodem, můžeš taky používat magickou hůlku (vedle lasa)
4. zapni si zobrazení té horní, přepni se do ní, dej výběr-doplňek a zmáčkni delete (ořízneš to, co není čtverkou)
5. dáš vrstva-efekty-úkos a reliéf, vybereš reliéf, nastavíš barvu stínu na hnědší a trochu si s tím pohraješ
a máš to... něco jako
tady
mám tam blbý ten vzorek, ale nechtělo se mi s tím moc hrát...
Flavius
Profil *
PS: kdyžtak můžeš dát v nastavení těch efektů vrstvy ještě něco s Outer glow (vnější záře)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0