Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
V Chipu 10/2005 jsem četl o způsobu, jak nechat přehrávat hudbu během celkého pobytu na serveru (během přechodu ze stránky na stránku se to nespouští znovu) - do kořenového adresáře se dal jakýsi soubor, pak ještě jeden .m3u a jelo to.

Bohužel už ten časopis nemám, ale zajímalo by mě, jak se dá takto v podstatě na každém webhostingu vytvořit stream audio server (přirozeně s omezenými možnostmi - nemožnost nastavit dynamicky bitrate a podobně).

Vím, dalo by se to udělat taktéž pomocí rámců, ale kvůli vynucené reklamě je nemůžu v tomto smyslu tak jednoduše použít.

Víte někdo, jak na to?
klokyn
Profil
Pokud nechcete použít rámy, můžete soubor s přehrávaným zvukem dát do nového okna. Nejlepší řešení je asi v kombinaci s JavaScriptem: otevře se nové okénko, do něj se natáhne soubor s bgsoundem a pak se okno metodou blur() hodí do pozadí, aby čtenáře nerušilo

Toto je napísané na jakpsatweb. O tvojom spôsobe som ešte nepočul
peta
Profil *
Anonymní
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#lmoje
JS - melody player2
peta
Profil *
Anonymní audio server, o tom nekdo psal driv, zkus pohledat slova jako stream real audio a jakpsatweb googlem.
Radek Hrabůvka
Profil
Anonymní Taky jsem to někde četl, ale na nějaké české webstránce. Zkus hledat googlem slova: přehrávání hudba stream m3u

Update: Tak jsem gůglil a vygůglil, hádej 3x kde!!!
Flavius
Profil *
Radek: díky moc, zrovna tohle jsem se tam pokoušel najít.

Bohužel, nakonec jsem zjistil, že stejně to nemá zamýšlený efekt. Asi jsem to napoprvé špatně četl.

klokan: ano, tam jsem se samozřejmě podíval jako první.
Ten by měl frame či otevřené okno, ale framme se mi na stránku dávat nechce a otevření nového okna dost zpomaluje počítač..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0