Autor Zpráva
xyz_123
Profil *
Ahoj, zrovna řeším jeden problém týkající se google map (JS API ver. 3). Mám seznam objektů, které si vytahuji z DB a nechávám je pak na mapě zobrazit. Dále si pod DIVem s mapou nechám vypsat seznam těchto objektů. Toto vše zatím funguje dobře. Problém je, že po kliknutí na kteroukoli položku z toho seznamu bych potřeboval, aby se mi mapa vycentrovala na příslušný objekt a tento objekt se zaktivnil (vyskočilo info okénko). Když použiju metodu google.maps.event.addDomListener(obj, 'click', function() { alert(1); }); tak se nestane nic (proměnná obj reprezentuje pollžku v seznamu).
_es
Profil
xyz_123 [#1]:
Asi si to nejako nespravil podľa dokumentácie, z uvedeného výseku kódu sa nedá poznať, čo je zle, čo je „obj“, či nie je chyba úplne inde, skús si pozrieť napríklad developers.google.com/maps/documentation/javascript/examples/event-domListener.
piskovr
Profil *
Dobrý den,

v daném bodě jsem jasný začátečník, ale mám dotaz k výše uvedenému, podíval jsem se na link výše, našel v tutoriálu návody, resp. sepsané kódy, texty tam nevidím, a na této adrese https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/examples/map-simple jsem vzal kód, a když si to vložím do nové stránky, uložím a chci otevřít, primárně mi to IE blokne se slovy Aplikace IE zakázala této stránce spustit skripty nebo ovládací prvek Active X. Naproti tomu vím, že při otevírání stránky http://www.zemnivruty.cz/prodejci tak mi to nic nepíše, neblokuje a mapa se ukazuje. Je někde jasný návod, jak si na vlastní stránku vložit výřez mapy třeba i se značkami? Děkuji. P.
_es
Profil
piskovr [#3]:
Neotváraš to zo svojho lokálneho disku?
piskovr
Profil *
přesně tak :)
_es
Profil
piskovr:
No tak si to ulož a vyskúšaj na nejakom webe.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0