Autor Zpráva
Jecko
Profil *
Zdravím,
mám potíž se svou stránkou na Facebooku. Založila jsem si ji cca před dvěma lety, ještě než jsem si založila osobní profil. Teď už osobní profil mám a ráda bych ho propojila se svou stránkou, abych mohla jednoduše překlikávat ze svého profilu na stránku a zpátky, a ne se pořád složitě odhlašovat a přihlašovat. Navíc mi přijde, že moje stránka na FB je narozdíl od ostatních, které jsou správcovány jedním či více profily, taková zastaralejší.

Ofiko návod podle Facebooku už jsem zkoušela -> přidat dalšího správce apod., ale jelikož musíte být s tím člověk, kterého chcete za správce, v přátelích, nejde mi to. Zkoušela jsem psát správcům Facebooku už před několika týdny, ale nepřišla mi žádná odpověď. Nějaké nápady? :)
Str4wberry
Profil
Ono někdy šlo na FB vytvořit stránku bez předchozího vytvoření osobního profilu?

Není to spíš tak, že máte dva profily a jeden z nich používáte jako stránku?

Můžete uvést odkaz?
Jecko
Profil *
Tady to je -> https://www.facebook.com/pages/U-Margarety/249338021845478?fref=ts

Je to možný, že jsou to dva profily, každopádně ten, kterým spravuju stránku, nelze nikde zobrazit. :/
Str4wberry
Profil
ale jelikož musíte být s tím člověk, kterého chcete za správce, v přátelích, nejde mi to

Teď jsem to zkusil a není to problém.



Zadal jsem tam e-mail profilu, který nemám v přátelích, a přišla na něj žádost o potvrzení správcovství.

Jecko
Profil *
Díky moc za snahu, ale tohle mi právě nejde, ať to zkouším jak to zkouším. Problém bude pravděpodobně v tom, že jsem si zakládala tu stránku bez osobního profilu, takže se mi vytvořil jakýs takýs prapodivný skoroprofil, kde neexistuje nic jako profilová stránka, timeline apod. Koneckonců, ani moje stránka k blogu nenabízí možnost kouknout se na timeline z těch stránek, které mám v oblíbených.

Když se podívám na ten "profil", přes který mám založenou tu stránku, je v podobě jen takového obecného nastavení. Můžu tam změnit heslo, nastavit další zabezpečení apod. Ale nastavit fotku a všechno to, co jde nastavit u normálního profilu, nelze. Když si, přihlášená přes tu stránku, vygooglím nějaký profil a kouknu na něj, můžu ho tak akorát nahlásit nebo blokovat.

No a když zadám stejně jako vy ten mail nebo jméno někoho, kdo mi lajknul stránku (protože žádné přátele si vytvořit nemůžu), tak mi to nahlásí chybu, že buď člověka nemám v přátelích, nelajkl stránku nebo to prostě nejde. :D

Samozřejmě by bylo nejjednodušší stránku zrušit a znovu založit, ale vzhledem k bohatému obsahu a 300 fanouškům bych to dělala jen s těžkým srdcem. Napadá vás ještě něco? Případně někdo, kdo by si s tím uměl poradit?
Str4wberry
Profil
Jestli mi věříte, tak mi pošlete na email, co mám v profilu, přihlašovací údaje k té stránce a email profilu, ze kterého byste tu stránku chtěla nově spravovat, a můžu to zkusit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0